Róża Michalec

Róża Michalec

Róża Michalec

Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania

E-mail: rozamichalec@gmail.com

Roza Michalec
  • 90 minut - 280 zł / 120 minut - 330 zł
  • Avenida de Andalucia 66, Edificio el Carmelo Caleta de Vélez, Hiszpania
  • +34 613 720 206, WhatsUp: +48 693 598 798
  • rozamichalec@gmail.com
WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Jestem pasjonatką masażu tajskiego, którego celem jest poprawa stanu zdrowia poprzez sztukę uważnego dotyku.

Moja podróż rozpoczęła się w 2021 roku, w szkole masażu Yeshe Nuad, gdzie odkryłam swoje powołanie poznając wspaniałą nauczycielkę Hanię Łubek.

Chcąc dalej doskonalić swoje umiejętności, udałam się do Tajlandii, aby uczyć się od słynnego mistrza Picheta Boonthumme. Pod jego przewodnictwem doskonaliłam swoją umiejętność wychodzenia poza myślenie i prawdziwego łączenia się z każdą osobą, zajmując się jej unikalnymi problemami z ciałem z precyzją i troską. Dodatkowo uczestniczyłam w kursie w Sunshine Massage School z Davidem Romą, gdzie nauczyłem się, jak ważna jest delikatność i szacunek w kontakcie z ciałem.

Kontynuując moje poszukiwania wiedzy, uczyłam się od cenionych europejskich instruktorów, takich jak  Noam Tyroler, Balazs Nemeth, Flora Bisogno and Pawel Janiszewski. Ci wyjątkowi nauczyciele ujawnili mi różne sekrety ludzkiego ciała, które teraz integruję w moich sesjach masażu.

Moja praktyka jest głęboko zakorzeniona w filozofii Yeshe, intuicyjnym podejściu, które kładzie nacisk na łączenie się z ciałem, a nie analizowanie go. Podczas każdej sesji staram się stworzyć pielęgnującą przestrzeń, w której ciało samo może zlokalizować swoje potrzeby i na nie odpowiedzieć.

Ostatecznie moim celem jest, aby każdy masowany doświadczył, że wszystko jest radością i miłością oraz że można się tym dzielić.

Wierzę, że nadając priorytet ciału i aktywnie wsłuchując się w jego potrzeby, możemy złagodzić zabiegany umysł.

Z niecierpliwością czekam na podzielenie się z Tobą moją wiedzą i pasją do masażu tajskiego oraz pomoc w wyruszeniu w podróż samopoznania i dobrego samopoczucia.”

Rekomendacje od klientów:

Masaż u Róży to był najlepszy prezent jaki dostałam 🙂 moja postawa została skorygowana, od razu pojawiło się lepsze samopoczucie i ulga spowodowana napięciami. Gorąco polecam!

Joanna

A skilful, wise and warm therapist. Róża trusts the method she works with insight and focuses on the practices that work best for you. I appreciate her therapeutic awareness. Róża is a Thai massage practitioner that you keep coming back to. You simply heal. I recommend her treatment.

Dorota

If you found Róża you are lucky because you found a Jewel. Róża is a Thai Massage Therapist who is exited to give her best for your best. A very fine feeling and intuition for what’s going on in your body combined with great knowledge and technique Róża collected from authentic teachers and her trust into this ancient method make a perfect setup for a healing experience. I can only recommend visiting Róża for a treatment in her lovely practice.

Matthias

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *