Paweł Jurewicz

Paweł Jurewicz
  • 60 minut - 120 zł / 120 minut - 220 zł
  • Warszawa, ul. Czerniakowska 56/159
  • +48 693 646 837
  • info@paweljurewicz.com
WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Jesteś swoim ciałem

Ciało, w moim przekonaniu, jest czymś dużo więcej niż tylko kośćmi obleczonymi mięśniami i skórą. Zgodnie z tym, jak nauczał Alexander Lowen, każdy z nas jest swoim ciałem. Ujmując to inaczej, cała nasza psychika, emocjonalność i to co było trudne, są zapisane w naszym ciele – cała nasza życiowa historia. Dlatego wierzę w to, że kiedy uwalniamy nasze ciało z fizycznych napięć i prowadzimy je w kierunku głębokiego rozluźnienia, to nie tylko pozytywnie wpływamy na nasz stan emocjonalny, ale sięgamy też czasem do ukrytych warstw naszej psychiki.

Masaż Yeshe Nuad jest narzędziem, które nadaje się idealnie do głębokiej pracy z ciałem. Takie techniki, jak oddawanie ciężaru, dotyk dużym obszarem ciała, synchronizacja oddechów, wprowadzanie ciała w wibracje – to wszystko, oprócz fizycznego rozluźnienia, przywołuje wspomnienia, wzbudza różne uczucia i w efekcie sprawia, że lepiej czujemy siebie i swoje emocje. 

Razem z osobą, którą masuję uczymy się patrzeć z szacunkiem na ciało i traktować je z uważnością i delikatnością. Ból jest naszym sprzymierzeńcem i narzędziem, które pozwala skupić uwagę na jakimś obszarze. Co istotne, staramy się nie przekraczać granicy za którą ból staje się przykry i trudny do zniesienia. Choć to może dziwnie zabrzmi: ból ma być przyjemny i prowadzić do rozluźnienia.

Każdy masaż wygląda inaczej, nie ma tutaj schematów. Zgodnie z filozofią Yeshe Nuad staram się pracować intuicyjnie i kierować tym, co „mówi” mi ciało. Ono samo najlepiej wie, jak chce być traktowane i czego najbardziej potrzebuje. Niektórzy czekają na wyciszający, długi i silny nacisk, inni na otulające bujanie. Nie ma reguły. Najważniejsze jest słuchanie i otwartość.

Jeśli chcesz doświadczyć takiej jakości i intuicyjnego masażu Yeshe Nuad, wejdź na stronę z moim kalendarzem (paweljurewicz.com) i zarezerwuj dogodny dla siebie termin. Serdecznie zapraszam!

Rekomendacje od klientów:

Czy można powiedzieć o tym masaż? Wydaje mi się że to byłoby zdecydowanie za mało! jest to przede wszystkim terapia twojego ciała ale również terapia dla twoich emocji. Kojący dotyk terapeuty sprawia że ciało odpuszcza swoje napięcia. serdecznie polecam.

Marta

Paweł jest świetna osoba bardzo zaangażowaną w to co robi. Byłam u niego na 2 godzinnym masażu i bardzo polecam. Jestem fanką klasycznego masażu tajskiego, ale taka delikateniejsza forma też bardzo mi się spodobała. Świetna atmosfera i podejście do człowieka także ustawiać się w kolejce 😉

Julia

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania