Mirek Wlazły

Mirek Wlazły

Mirek Wlazły

Częstochowa
Mirek Wlazły
  • 90 minut - 170 zł / 120 minut - 200 zł
  • Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 20/4
  • +48 609 858 757
  • mirekmasuje@gmail.com
WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Moje życie to ciągła podróż

Tak uważałem kiedyś i tak uważam nadal. W każdej podróży jednak zdarzają się sytuacje, które wywracają wszystko do góry nogami i to się wydarzyło ze mną, gdy po raz pierwszy na mojej drodze pojawił się masaż tajski.

Kilka lat temu dość przypadkowo zostałem poproszony o wystąpienie w roli “ciałka do masowania” podczas egzaminu kończącego kurs masażu tajskiego w Krakowie (miałem tylko leżeć, a ktoś inny miał się mną zająć).

Był to dla mnie trudny czas, a moja kondycja fizyczna i psychiczna była na poziomie zbliżonym do zera.

Nie miałem żadnego pojęcia czym jest masaż tajski i nie miałem żadnych oczekiwań co do niego. Po prawie 3 godzinnej sesji zauważyłem, że moje ciało jest bardziej “moje”. Moja postawa się zmieniła, spięcie pleców i ramion odpuściło, sposób chodzenia się zmienił, ale najbardziej fenomenalne było to jak moja psychika zaczęła wracać do równowagi.

Po kilku miesiącach od tego wydarzenia podjąłem decyzję, że i ja chcę pomagać ludziom poczuć się lepiej. Zacząłem więc intensywne szkolenia w Szkole Masażu Tajskiego Yeshe Nuad pod okiem Hani Łubek. Tak zaczęła się moja przygoda z Yeshe Nuad i masażem tajskim. 

Ukończyłem też szkolenie z zakresu akupresury tajskiej prowadzone przez Noama Tyrolera (The Noam Tyroler School of Thai Acupressure and Thai Massage)

W obecnej chwili praktykuję masaż tajski w Częstochowie oraz w Katowicach. Staram się pomagać innym tak, jak mnie kiedyś ktoś pomógł.

Uważam, że każdy, kto kocha pracę, którą wykonuje, jest szczęściarzem. A ja kocham swoją pracę, która jednocześnie jest pasją i chcę się z Wami dzielić całą dobrocią płynącą z Nuad Thai.

Rekomendacje od klientów:

Masaż tajski w wykonaniu Mirka to wszystko, czego moje ciało potrzebuje, aby być w harmonii. Systematyczna praca przynosi niesamowite rezultaty, więc prędko nie zrezygnuję. Zapowiada się długa współpraca i zmiana stylu życia. Polecam ciepło z całego serducha!

Sandrine Sterczewska-Plebanik

Serdecznie polecam! Masaż tajski u Mirka pomógł mi przy urazie pleców  ale też poprawił ogólne samopoczucie fizyczne- rozluzował wiecznie spięte barki. jeżeli ktoś jeszcze nie próbował tego rodzaju masażu to naprawdę warto!

Anna Tarnowska

Trafiłam tu kiedy nie wiedziałam nic o masażu tajskim, a obecnie totalnie to uwielbiam i polecam każdemu, nie tylko osobom, które mają problemy z napięciem mięśni, ale też jako formę relaksu

Masaż u Mirka polecam szczególnie takim osobom, które obawiają się masażu, można tu poczuć się swobodnie i komfortowo

Nigdy nie czułam, że zostały naruszone moje granice, jestem traktowana z dużą uważnością i empatią

Ada Adusia

To była moja pierwsza przygoda z masażem tajskim i na pewno nie ostatnia przez ból do ukojenia – cudownie było poczuć, jak głęboko zakorzeniony ból zostaje namierzony i uwolniony ♡ polecam Mirka , który stwarza przyjazną atmosferę w poczuciu swobody i bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwiej jest być „kukiełką” do zobaczenia!

Kat Ska

Polecam serdecznie masaż tajski Mirka.

Jego profesjonalizm, indywidualne podejście oraz wrodzona, nieudawana naturalność w zachowaniu, sprawia, że wszelkie obawy lub stres przestają istnieć. Przystępując do masażu czułam pełen komfort.

Po pełnej sesji trwającej 120min wrażenia są niezwykłe:

przywrócona na nowo plastyczność całego ciała, ulga, ogromny przypływ energii i euforia!

Tyle wrażeń na raz dostarcza zrelaksowane ciało w odpowiedzi na tajski masaż w wykonaniu Mirka.

Polecam przeżyć je wszystkie na własnej skórze

Dziękuję Ci bardzo Mirku i do zobaczenia na kolejnej sesji tajskiego masażu 

Joanna Ostrowska JoArtee

Mirek masuje mnie od paru miesięcy. za każdym razem jestem zaskakiwany samym masażem natomiast efekt jest zawsze ten sam … magia 

Mirek jest profesjonalny, uważny a dodatkowo bardzo zabawny.

bardzo mocno polecam

Grzegorz Cieślar

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Kasia Stechnij
Kasia Stechnij
Warszawa
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Paweł Jurewicz
Paweł Jurewicz
Warszawa
Róża Michalec
Róża Michalec
Vélez-Málaga, Hiszpania

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *