Mirek Wlazły

Mirek Wlazły

Mirek Wlazły

Częstochowa
Mirek Wlazły
  • 90 minut - 170 zł / 120 minut - 200 zł
  • Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 20/4
  • +48 609 858 757
  • mirekmasuje@gmail.com
WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Moje życie to ciągła podróż

Tak uważałem kiedyś i tak uważam nadal. W każdej podróży jednak zdarzają się sytuacje, które wywracają wszystko do góry nogami i to się wydarzyło ze mną, gdy po raz pierwszy na mojej drodze pojawił się masaż tajski.

Kilka lat temu dość przypadkowo zostałem poproszony o wystąpienie w roli “ciałka do masowania” podczas egzaminu kończącego kurs masażu tajskiego w Krakowie (miałem tylko leżeć, a ktoś inny miał się mną zająć).

Był to dla mnie trudny czas, a moja kondycja fizyczna i psychiczna była na poziomie zbliżonym do zera.

Nie miałem żadnego pojęcia czym jest masaż tajski i nie miałem żadnych oczekiwań co do niego. Po prawie 3 godzinnej sesji zauważyłem, że moje ciało jest bardziej “moje”. Moja postawa się zmieniła, spięcie pleców i ramion odpuściło, sposób chodzenia się zmienił, ale najbardziej fenomenalne było to jak moja psychika zaczęła wracać do równowagi.

Po kilku miesiącach od tego wydarzenia podjąłem decyzję, że i ja chcę pomagać ludziom poczuć się lepiej. Zacząłem więc intensywne szkolenia w Szkole Masażu Tajskiego Yeshe Nuad pod okiem Hani Łubek. Tak zaczęła się moja przygoda z Yeshe Nuad i masażem tajskim. 

Ukończyłem też szkolenie z zakresu akupresury tajskiej prowadzone przez Noama Tyrolera (The Noam Tyroler School of Thai Acupressure and Thai Massage)

W obecnej chwili praktykuję masaż tajski w Częstochowie oraz w Katowicach. Staram się pomagać innym tak, jak mnie kiedyś ktoś pomógł.

Uważam, że każdy, kto kocha pracę, którą wykonuje, jest szczęściarzem. A ja kocham swoją pracę, która jednocześnie jest pasją i chcę się z Wami dzielić całą dobrocią płynącą z Nuad Thai.

Rekomendacje od klientów:

Masaż tajski w wykonaniu Mirka to wszystko, czego moje ciało potrzebuje, aby być w harmonii. Systematyczna praca przynosi niesamowite rezultaty, więc prędko nie zrezygnuję. Zapowiada się długa współpraca i zmiana stylu życia. Polecam ciepło z całego serducha!

Sandrine Sterczewska-Plebanik

Serdecznie polecam! Masaż tajski u Mirka pomógł mi przy urazie pleców  ale też poprawił ogólne samopoczucie fizyczne- rozluzował wiecznie spięte barki. jeżeli ktoś jeszcze nie próbował tego rodzaju masażu to naprawdę warto!

Anna Tarnowska

Trafiłam tu kiedy nie wiedziałam nic o masażu tajskim, a obecnie totalnie to uwielbiam i polecam każdemu, nie tylko osobom, które mają problemy z napięciem mięśni, ale też jako formę relaksu

Masaż u Mirka polecam szczególnie takim osobom, które obawiają się masażu, można tu poczuć się swobodnie i komfortowo

Nigdy nie czułam, że zostały naruszone moje granice, jestem traktowana z dużą uważnością i empatią

Ada Adusia

To była moja pierwsza przygoda z masażem tajskim i na pewno nie ostatnia przez ból do ukojenia – cudownie było poczuć, jak głęboko zakorzeniony ból zostaje namierzony i uwolniony ♡ polecam Mirka , który stwarza przyjazną atmosferę w poczuciu swobody i bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwiej jest być „kukiełką” do zobaczenia!

Kat Ska

Polecam serdecznie masaż tajski Mirka.

Jego profesjonalizm, indywidualne podejście oraz wrodzona, nieudawana naturalność w zachowaniu, sprawia, że wszelkie obawy lub stres przestają istnieć. Przystępując do masażu czułam pełen komfort.

Po pełnej sesji trwającej 120min wrażenia są niezwykłe:

przywrócona na nowo plastyczność całego ciała, ulga, ogromny przypływ energii i euforia!

Tyle wrażeń na raz dostarcza zrelaksowane ciało w odpowiedzi na tajski masaż w wykonaniu Mirka.

Polecam przeżyć je wszystkie na własnej skórze

Dziękuję Ci bardzo Mirku i do zobaczenia na kolejnej sesji tajskiego masażu 

Joanna Ostrowska JoArtee

Mirek masuje mnie od paru miesięcy. za każdym razem jestem zaskakiwany samym masażem natomiast efekt jest zawsze ten sam … magia 

Mirek jest profesjonalny, uważny a dodatkowo bardzo zabawny.

bardzo mocno polecam

Grzegorz Cieślar

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *