Łukasz Goliwas

Łukasz Goliwas

O mnie:

Z wykształcenia jestem inżynierem. Umysł całkowicie ścisły. W pierwszej chwili może Tobie się wydać, że nie ma tu miejsca na intuicję wśród schematów, którymi lubię się posługiwać na co dzień w mojej pracy zawodowej.

Jednak w przestrzeni masażu włączając swoje serce i szczerą intencję ofiarowania miłości i bezwarunkowego dobra drugiej osobie, mogę obdarzyć Cię masażem, który głęboko rozluźni ciało i umysł, rozpuści napięcia, poprawi samopoczucie i pobudzi do życia.

Z wielką pasją praktykuję masaż tajski oraz refleksologię stóp i dłoni. Praca z drugim człowiekiem daje mi radość i przyjemność, a także spełnienie poprzez czynienie dobra.

  • 90minut – 150 zł / 120 minut – 200 zł
  • Warszawa, ul. gen Zajączka 15 /4 (Żoliborz)
  • +48 515 325 295
  • lukasz.goliwas@gmail.com
WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Byłam dziś na masażu i jestem zachwycona. To nie tylko dobra praca z ciałem, ale też psychiczny odpoczynek i terapia, bo taki szacunek do ciała ze strony meżczyzny… to ja balsam dla duszy dla każdej kobiety, bardzo polecam!

- Monika

Łukasz ma magiczne ręce, masaż wykonuje z idealną intensywnością. Jest mocny, ale za równo odpowiednio delikatny – czułem się bardzo zaopiekowany, a ciało podczas masażu było co raz bardziej odprężone, aż do stanu całkowitego i głębokiego odpoczynku.
Masaż docierał głęboko usuwając nie tylko napięcia w ciele na poziomie fizycznym, ale docierał do emocji i zdarzeń i delikatnie je rozpuszczał. Czułem jak odchodziły dając uczucie luzu i błogości. Bardzo polecam sesje dwugodzinną, jest akurat.

- Maciek

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Kasia Stechnij
Kasia Stechnij
Warszawa
Paweł Jurewicz
Paweł Jurewicz
Warszawa
Łukasz Goliwas
Łukasz Goliwas
Warszawa