Kasia Stechnij

Kocham naturę
  • 90 minut - 250 zł / 120 minut - 320 zł
  • Warszawa, ul. Rydygiera 13 (Żoliborz) lub Bracka 23 (Śródmieście)
  • +48 696 087 801

O mnie

Na drodze postępu cywilizacji stres, pośpiech, napięcie i napływająca z każdej strony fala bodźców i informacji stały się powszechnie akceptowaną rzeczywistością. Jesteśmy częścią natury, a jednak często o tym zapominamy, odcinając się nie tylko od świata przyrody, ale również od własnego ciała. Właśnie dlatego masaż tajski i inne metody pracy z ciałem stały się nieocenionym narzędziem do przywrócenia wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Poprzez wyciszenie i regulację pracy autonomicznego układu nerwowego otrzymujemy witalność, zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Jestem masażystką i refleksologiem, przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager. W swojej pracy wykorzystuję zioła, olejki eteryczne, minerały i misy tybetańskie. Stale pogłębiam wiedzę z zakresu medycyny tajskiej, chińskiej i różnych from naturoterapii. Dzielenie się pasją z innymi sprawia mi wiele radości.

Natura ma uzdrawiającą moc, z której w dowolnej chwili możemy skorzystać, aby w pełni zregenerować ciało i umysł.

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Rekomendacje od klientów:

Serdecznie polecam

Klient

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania