Kasia Stechnij

Kasia Stechnij

Kasia Stechnij

Warszawa

E-mail: stechnij.katarzyna@gmail.com

Na drodze postępu cywilizacji stres, pośpiech, napięcie i napływająca z każdej strony fala bodźców i informacji stały się powszechnie akceptowaną rzeczywistością. Jesteśmy częścią natury, a jednak często o tym zapominamy, odcinając się nie tylko od świata przyrody, ale również od własnego ciała. Właśnie dlatego masaż tajski i inne metody pracy z ciałem stały się nieocenionym narzędziem do przywrócenia wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Poprzez wyciszenie i regulację pracy autonomicznego układu nerwowego otrzymujemy witalność, zdrowie i doskonałe samopoczucie.

O MNIE

Jestem masażystką i refleksologiem, przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager. W swojej pracy wykorzystuję zioła, olejki eteryczne, minerały i misy tybetańskie. Stale pogłębiam wiedzę z zakresu medycyny tajskiej, chińskiej i różnych from naturoterapii. Dzielenie się pasją z innymi sprawia mi wiele radości.

Natura ma uzdrawiającą moc, z której w dowolnej chwili możemy skorzystać, aby w pełni zregenerować ciało i umysł.

Kocham naturę

Na szczęście pewnego dnia coś w moim umyśle przeskoczyło i z dnia na dzień praca, która wypełniała moje życie zaczęła ewoluować i z roku na rok przychodziły zmiany i nauka a moje życie wypełniało się stopniowo aktywnościami które pozwoliły mi zacząć cieszyć się życiem i dobrze poczuć się we własnym ciele i głowie. A teraz pozwalają mi pracować tak by osobom które do mnie przychodzą móc dać metody zmieniające jakość życia na pełne radości nawet wtedy kiedy nie jest łatwo.

Kasia Stechnij na masaż zaprasza w Warszawie:

Kontakt: +48 696 087 801

Cennik: 60 min/150 zł, 90 min/200 zł

Adres gabinetu: Warszawa, ul. Rydygiera 13 (Żoliborz) lub Bracka 23 (Śródmieście)

Kasia Stechnij Yeshe Nuad

 

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *