Joanna Ochędowska

  • 60 minut - 120 zł / 90 minut - 170 zł / 120 minut - 220 zł
  • Gdynia, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej 3/1, możliwy dojazd do klienta (cena ustalana indywidualnie)
  • +48 792 008 058
  • joanna.ochedowska@gmail.com

O mnie

Ruch, ciało, emocje i umysł to centrum moich zainteresowań.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, z zamiłowania tancerką. Od 20 lat nauczam ruchu w różnych jego formach, od 12 lat pracuję z emocjami i umysłem w szeroko pojętym nurcie rozwoju osobistego. Jestem nauczycielem jogi, a masaż tajski Yeshe Nuad praktykuję od 2017 roku.

Fascynuje mnie ludzkie ciało, wierzę w jego mądrość i uczę siebie i innych jak słuchać tej mądrości. Wiem, że umiejętny dotyk, wraz z odpowiednio dobraną intencją, potrafi przywrócić w ciele swobodny przepływ energii i uwolnić zastałe emocje, przez co dostępny staje się dla nas stan pełnego relaksu, spokoju, harmonii i równowagi.

Od początku mojej masażowej praktyki jestem związana ze szkołą Yeshe Hani Łubek. Sztuki masażu tajskiego uczyłam się również na kursach i warsztatach u Takashi Yoshizawa, Noam Tyroler, Flora Bisogno, Robert Henderson i Alfonso Cazenave.

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Rekomendacje od klientów:

Serdecznie polecam masaż u Asi!

Beata

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania