Joanna Jasnos

Joanna Jasnos

Joanna Jasnos

Rabka Zdrój

E-mail: jo.jasnos@gmail.com

O mnie

Wykażmy zainteresowanie sobą… zadbajmy o nasze ciało i umysł… podejmijmy świadomą decyzję o jakości naszego życia. (B.K.S Iyengar)

Kiedy ponad dekadę temu zaczynałam dość gwałtowne i powodowane desperacją zmiany w moim życiu nie przypuszczałam, że kiedyś te zmiany dadzą mi podstawy do pracy i pomocy ludziom a radość stanie się tłem wszystkiego co robię.

W chińskim zodiaku jestem szczurem a wiecie co robi szczur? Szczur uwielbia pracować, praca może wypełnić całe jego życie nie pozostawiając miejsca na nic innego… takim właśnie byłam szczurem.

Zapracowanym, nieszczęśliwym i w końcu co nieuniknione chorym.

Na szczęście pewnego dnia coś w moim umyśle przeskoczyło i z dnia na dzień praca, która wypełniała moje życie zaczęła ewoluować i z roku na rok przychodziły zmiany i nauka a moje życie wypełniało się stopniowo aktywnościami które pozwoliły mi zacząć cieszyć się życiem i dobrze poczuć się we własnym ciele i głowie. A teraz pozwalają mi pracować tak by osobom które do mnie przychodzą móc dać metody zmieniające jakość życia na pełne radości nawet wtedy kiedy nie jest łatwo.

 

​Joanna Jasnos na masaż zaprasza w Rabce:

 

Kontakt: +48 696 098 479

Cennik: 60 minut – 90 zł, 120 minut 150-180 zł (masaż relaksacyjny lub terapeutyczny)

Bezpłatny dojazd do klienta w obrębie Rabki Zdrój

 

 

Ponieważ pracuję fizycznie – zwłaszcza po sezonie jestem bardzo obolała. Trafiłam do Joanny Jasnos na masaż – świetny, zaskakujący, profesjonalny. Ponieważ masażystka od początku nauczyła mnie współpracy oddechowej odczucia były niesamowite. Zniknęły napięcia, przestało boleć i nabrałam siły. Rewelacja. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Warto!

Joanna

 

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJIODWIEDŹ STRONĘ WWW JOANNAY JASNOS