Joanna Jasnos

O mnie

„Wykażmy zainteresowanie sobą… zadbajmy o nasze ciało i umysł… podejmijmy świadomą decyzję o jakości naszego życia.” (B.K.S Iyengar)

Od ponad 15 lat pracuję z ciałem i umysłem. Stopniowo praca własna przekształciła się w pracę dla dobra innych. Jestem praktykującym instruktorem Hatha Jogi wykształconym pod okiem twórcy Stowarzyszenia Jogi Akademickiej Janusza Szopy.

Praktykuję masaż tajski, powięziowy i masaż bańką chińską. Na przestrzeni lat uczyłam się pracy z ciałem od wyjątkowych nauczycieli Hani Łubek (Szkoła Yeshe Nuad, Polska), Pawła Janiszewskiego (Polska), Mate Thai :: Massage Therapy (Polska), Takashi Yoshizawa (Japonia). Praktykuję Tradycyjną Medycynę Chińską pod kątem dietetyki, akupunktury, masażu i moksybucji.

Zapraszam na konsultacje i masaże. Praktykuję w Rabce Zdrój i na terenie Małopolski Możliwy dojazd do klienta.

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJI

Rekomendacje od klientów:

Ponieważ pracuję fizycznie – zwłaszcza po sezonie jestem bardzo obolała. Trafiłam do Joanny Jasnos na masaż – świetny, zaskakujący, profesjonalny. Ponieważ masażystka od początku nauczyła mnie współpracy oddechowej odczucia były niesamowite. Zniknęły napięcia, przestało boleć i nabrałam siły. Rewelacja. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Warto!

- Joanna

Masaż w wykonaniu Asi to prawdziwe arcydzieło. Praca z Asią uświadomiła mi co tak naprawdę znajduje się w moim ciele, jak bardzo jestem poblokowana i jaki to ma wpływ na codzienne funkcjonowanie. Przepięknie przkraczałyśmy granice moich możliwości. Asia to wspaniała osoba i pełna profesjonalizmu masażystka. Polecam, każdy zasługuje by zrobić coś dobrego dla ciała i umysłu.

- Klientka

Pani Joanna wykonuje masaż profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Wszystkie elementy ćwiczeń, nawet te najtrudniejsze, są fachowo wyjaśniane a ich wykonywanie uzasadniane. Porady / instrukcje do samodzielnych ćwiczeń są bezcenne a entuzjazm z jakim są przekazywane jest zaraźliwy co bardzo motywuje do dalszej samodzielnej pracy. Po każdym masażu czułem się odprężony i zrelaksowany zarówno fizycznie jak i psychicznie na co również niewątpliwie ma wpływ pełna empatii
osobowość Pani Joanny.”

- Klientka

Ze względu na urazowy zawód miałem w życie (długim) wielokrotnie do czynienia z masażem i fizjoterapią, więc mam rozbudowaną bazę porównań.
Doświadczenie z masażu u Joanny było doskonałe. Promieniuje z niej spokój, tak głęboki i nieudawany, że udziela się nawet komuś, kto tak jak ja ciągle gdzieś pędzi. Joanna jest skupiona i uważna i absolutnie pozbawiona nerwowości i niecierpliwości. Wszystko dzieje się tak, jakby na tą konkretną sesję przeznaczony był cały czas na świecie.
Sam dotyk jest właśnie taki jak powinien być – nie mechaniczny a rozumiejący – jakby dłonie masażystki same nawiązywały kontakt z masowaną tkanką. Polecam i na pewno będę wracał.”

- Klient

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa
Róża Michalec
Róża Michalec
Caleta de Vélez (okolice Málagi), Hiszpania