Hanna Łubek

Hanna Łubek

Hanna Łubek

Warszawa/Gdańsk

Hanna Łubek to dyplomowana terapeutka i nauczycielka Masażu Tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii (razem ukończyła ponad 1500 godzin szkoleniowych w dziedzinie min. Masażu Tajskiego, Refleksoterapi, Masażu Powięzi oraz Masażu Spa). Od ponad 15 lat prowadzi swoją własną praktykę stąd techniki prezentowane popiera wieloma przykładami dotyczącymi pracy z konkretnymi przypadkami. Wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Holandii i Austrii.

O mnie

Pochodzę z Trójmiasta i prawdopodobnie dlatego, po przeprowadzce do Warszawy trudno mi było zaakceptować ciągłe zabieganie jako receptę na życie. Zaczęłam poszukiwać innych rozwiązań, które pozwoliłyby mi realizować moją pasję. W ten sposób, krok po kroku, powstała szkoła masażu Yeshe i Yeshe Nuad – masaż zakorzeniony w buddyjskiej tradycji masażu tajskiego, który łączy wschód za zachodem i głęboko odpręża co staje się później podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MNIE

Serdecznie polecam sesje u Hani, atmosfera masażu, technika i doświadczenie na najwyższym poziomie! Nic mnie tak nie zregenerowalo i rozluźniło po dwu nocnych dyżurach, jak dwie godziny masażu z Hanią – regenerują jak noc snu! 🙂

Iza, położna

TERAPEUCI

Umów się na masaż!

Zapraszamy serdecznie na sesję masażu tajskiego Yeshe Nuad. Nasi doświadczeni terapeuci pomogą Ci cieszyć się rozluźnionym ciałem i umysłem. Jeśli masz pytania na temat sesji - skontaktuj się z nami używając formularza poniżej.
Hanna Łubek
Hanna Łubek
Warszawa/Gdańsk
Joanna Jasnos
Joanna Jasnos
Rabka Zdrój
Mirek Wlazły
Mirek Wlazły
Częstochowa

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *