Hanna Łubek

Hanna Łubek

Hanna Łubek

Warszawa

E-mail: info@yeshenuad.org

O mnie

Pochodzę z Trójmiasta i prawdopodobnie dlatego, po przeprowadzce do Warszawy trudno mi było zaakceptować ciągłe zabieganie jako receptę na życie. Zaczęłam poszukiwać innych rozwiązań, które pozwoliłyby mi realizować moją pasję. W ten sposób, krok po kroku, powstała szkoła masażu Yeshe i Yeshe Nuad – masaż zakorzeniony w buddyjskiej tradycji masażu tajskiego, który łączy wschód za zachodem i głęboko odpręża co staje się później podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

Hanna Łubek, to dyplomowana terapeutka i nauczycielka Masażu Tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce jak i w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii (razem ukończyła ponad 1500 godzin szkoleniowych w dziedzinie min. Masażu Tajskiego, Refleksoterapi, Masażu Powięzi oraz Masażu Spa). Od ponad 10 lat prowadzi swoją własną praktykę stąd techniki prezentowane popiera wieloma przykładami dotyczącymi pracy z konkretnymi przypadkami. Wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, we Włoszech, w Niemczech, Holandii i Austrii.

 

Serdecznie polecam sesje u Hani, atmosfera masażu, technika i doświadczenie na najwyższym poziomie! Nic mnie tak nie zregenerowalo , rozluźniło jak będąc po 2nocnych dyżurach 2h masażu z Hania regenerują jak noc snu 🙂

Iza, położna

 

WYŚLIJ KOMENTARZ Z SESJIODWIEDŹ STRONĘ WWW HANNY ŁUBEK