O masażu

Kilka słów o masażu

Masaż tajski Yeshe Nuad jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.  Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

Masaż tajski Yeshe Nuad oprócz systemu kostno – mięśniowego dostrzega również centra i kanały którymi płynie energia witalna. Wykorzystanie akupresury, elementów biernej jogi wraz z technikami umożliwiającymi zharmonizowanie kanałów energetycznych pozwala głęboko się rozluźnić.

Masaż wykonywany jest na macie leżącej na podłodze. Masowany jest ubrany w wygodny strój, w którym czuje się swobodnie. Z tego względu masaż jest szczególnie polecany osobom, które czują się skrępowane masażem klasycznym.

Wszystkie techniki są dostosowywane do indywidualnie i praktycznie nie ma przeciwskazań do stosowania tego masażu ze względu na stan zdrowia czy wiek. Taki sposób pracy pozwala skutecznie pomagać również kobietom w ciąży i osobom starszym.

Ponieważ masaż tajski Yeshe Nuad dociera do głębszych warstw ciała, już pierwsze spotkanie rozpoczyna proces przywracania wewnętrzenej równowagi, odbudowy zmęczonego systemu nerwowego i daje widoczne rezultaty. Systematyczna praca z ciałem i umysłem pogłębia i utrwala osiągnięte efekty stąd zalecamy spotkania cykliczne.

E F E K T Y  R E G U L A R N Y C H  S E S J I
 • Lepsza koncentracja
 • Bardziej przejrzysty i rozluźniony umysł
 • Podniesienie poziomu energii
 • Głębszy oddech i zdrowszy sen
 • Oczyszczenie organizmu z toksyn
 • Poprawa przemiany materii i krążenia
 • Wzmocnienie systemu immunologicznego
 • Wzmocnienie stawów i elastyczności mięśni
 • Rozluźnione plecy, barki, ramiona i szyja
 • Poprawa sylwetki i giętkości całego ciała
 • Rozwinięcie świadomośći ciała i pozytywnych nawyków
YESHE NUAD

Tematy sesji masażu

Głęboki relaks

Sesja masażu koncentruje się na ukojeniu zmęczonego systemu nerwowego. Powolne, kołyszące ruchy budują atmosferę relaksu oraz przywracają zaburzoną równowagę pomiędzy prawą i lewą półkulą mózgową  >> więcej

Elastyczne ciało

Ten rodzaj sesji polecany jest osobom, które długie okresy czasu spędzają w wymuszonej pozycji np. przy biurku, przed komputerem, przy fotelu dentystycznym  >> więcej

Wedding

Praca z problemem ortopedycznym

Masaż tajski znany jest ze swojej skuteczności w radzeniu sobie z całą gamą problemów ortopedycznych  >> więcej

Tajskie kompresy ziołowe

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi to specjalność Tajlandii. Uwalniające się z ziół olejki eteryczne rozgrzewają, koją i głęboko relaksują  >> więcej

KONTAKT

Potrzebujesz informacji?

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania na temat sesji, jej długości, lub masz wątpliwości jak możemy Ci pomóc.

  Email: info@yeshenuad.org