Kursy Indywidualne

Ucz się w swoim własnym tempie!

Jeśli chcesz mieć możliwość nauki w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb – zapraszamy na kurs, warsztat lub lekcję indywidualną.

Bezpośredni i bliski kontakt z nauczycielem pozwala dokładnie szlifować wszystkie techniki i daje dużo czasu na ewentualne dodatkowe wyjaśnienia. Ponieważ większość technik będziesz ćwiczyć na nauczycielu, możesz liczyć na natychmiastowe i precyzyjne informacje zwrotne.

Program kursu indywidualnego masażu tajskiego Yeshe Nuad może opierać się na programie kursów grupowych (kursu podstawowego lub kursów zaawansowanych). Program może zostać również dostosowany do konkretnych potrzeb i poziomu doświadczenia studenta. Szczególnie lekcje masażu indywidualnego (na przykład dla par) mogą być całkowicie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Na zajęcia indywidualne można umówić się przede wszystkim w Polsce w Warszawie lub Poznaniu. By znaleźć dogodny termin rezerwacja powinna być dokonana z wyprzedzeniem.

Terminy i godziny kursów są elastyczne. Na przykład, dwudniowy kurs może zostać rozłożony na cztery popołudnia lub poranki. W ten sposób, resztę dnia można spędzić spacerując po warszawskiej starówce.

CENNIK: 

Kurs indywidualny: 2 dni (14 godzin): 1500 zł

Kurs dla 2 osób: 2 dni (14 godzin): 850 zł/osoba

Warsztat indywidualny: 3 godziny: 350 zł

Warsztat dla 2 osób: 3 godziny: 450 zł

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na naszą listę e-mailingową by otrzymywać informacje o kursach i wydarzeniach.