Kursy od podstaw

YESHE NUAD

Masaż tajski dla początkujących

Postaw pierwsze kroki i zacznij swoją przygodę z masażem tajskim Yeshe Nuad!
Kursy masażu tajskiego Yeshe Nuad uczą holistycznego spojrzenia na ciała jako odzwierciedlenia stanu umysłu. Uczą uważnej obserwacji i rozwijają sztukę świadomego dotyku pozwalające robić precyzyjne i dostosowane do potrzeb sesje, które nie są obciążające dla masującego.
KROK PO KROKU

„Zaczynamy od weekendu dla początkujących by później uczyć się przez całe życie :)” uważa Hania Łubek, założycielka szkoły. Takie podejście od razu zwraca uwagę, że nauka na tej ścieżce to niekończące się odkrywanie ciała i jego zależności. Krok po kroku nabywamy doświadczenia, wzrasta nasza świadomość i uważność, dzięki czemu możemy pracować coraz precyzyjniej i głębiej. Ponieważ jednak zawsze pojawiają się osoby, którym nie jesteśmy w stanie pomóc, w pewien sposób nasz rozwój nigdy się nie kończy i staje się fascynującą podróżą, w której nie ma momentu gdy nie możemy się już niczego nauczyć.

DLA KOGO?
Kursy przyciągają nie tylko osoby zainteresowane profesjonalna ścieżką pracy z ciałem lecz również pasjonatów masaże, których dłonie po prostu lubię masować, a którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat i poznać techniki skuteczne gronie przyjaciół lub rodziny.
PIERWSZE KROKI

Zapraszamy na WEEKEND lub WARSZTATY TEMATYCZNE

Warsztat lub kurs masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie jeśli lubisz masować i masaż otrzymywać. Poznasz skuteczne i przyjemnie rozluźniające techniki by robić nawet 1,5 godzinne sesje w gronie rodziny lub przyjaciół.
JUŻ COŚ UMIESZ

Rozwijaj się na warsztatach.

Na naszych warsztatach masażu tajskiego pogłębisz umiejętności i nabierzesz praktycznego doświadczenia.
POSZERZAJ HORYZONTY

WARSZTATY PODSTAWOWE/TERAPEUTYCZNE

W trakcie warsztatów poznasz wiele wariantów technik i zrozumiesz jak je zastosować w różnych sytuacjach. Popołudnia z praktyką dadzą Ci natomiast czas na indywidualne konsultacje i praktykę pod okiem nauczyciela.
YESHE NUAD

Kurs Profesjonalny 108 lub 90 godzin

To propozycja dla Ciebie jeśli chcesz doświadczyć pełni bogactwa technik oraz nauczyć się pracować na poziomie profesjonalnym.
KURS OD PODSTAW

ROZWIJAJ SIĘ NA KURSIE PROFESJONALNYM

Poznaj wyjątkowe podejście Yeshe Nuad oparte na wielowiekowej tradycji by móc robić piękne, głęboko docierające sesje od stóp do głów.

Aż 108 godzin pracy pod okiem nauczyciela w kameralnej grupie da Ci niezbędną wiedzę oraz umiejętności by wykonać 2-godzinne, dostosowane do potrzeb sesje, rozluźniające ciało i umysł zarówno Twój jak i masującego.

Autentyczność przekazu, doświadczenie Hani i fakt, że pobierała niejednokrotnie nauki bezpośrednio u Cenionego Mistrza w Tajlandii – i nadal, mimo nastu lat doświadczenia, szkoli się nieustannie – mówi samo za siebie! Kurs otwiera głowę i zmusza do zaprzestania myślenia, a podążania za intuicją i odczytywania sygnałów z ciała masowanego – to bardzo duża wartość, która zmienia odczuwanie masażu i wnosi naszą pracę na wyższy level. Po kursie profesjonalnym nie chce się nic innego, jak tylko tajski. Masaż Yeshe Nuad rozwiązuję problemy, w których klasyczny masaż nie daje rady. Bardzo polecam! Poza tym, nie znam szkoły/kursu, wokół której jest zbudowana społeczność, która się wspiera i mimo ukończonego kursu nadal można uczestniczyć w doszkalających warsztatach online 🙂 Yeshe – highly addictive 🙂

Michalina Ligierska, opinia dostępna w Google

TAK BYŁO

Relacja z kursu

Gdańsk kurs profesjonalny wiosna 2023

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na naszą listę e-mailingową by otrzymywać informacje o kursach i wydarzeniach.