Zdrowe plecy – warsztat masażu (2,5 godziny, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Zdrowe plecy – warsztat masażu (2,5 godziny, Warszawa)

2 czerwca @ 6:30 pm - 9:00 pm

kurs masażu

Zdrowe plecy – zapraszamy na warsztat!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik masażu pleców które pozwolą odprężyć się po całym dniu pracy. 

 

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

TEMAT WARSZTATU: ZDROWE PLECY

Zdrowe plecy to podstawa dobrego samopoczucia. Specjalnie dobrany zestaw technik pomoże rozluźnić Wam zmęczone i spięte plecy (również lędźwiowy odcinek kręgosłupa). Warsztat poprzedzi rozgrzewka złożona z ćwiczeń, które wykonywane codziennie skutecznie pomagają wzmocnić nadwyrężone plecy. Następnie wykorzystując techniki biernej jogi oraz akupresury pomożemy rozluźnić się spiętym plecom.

Warsztat zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.
https://yeshenuad.org/hanna-lubek/

 

TERMIN: 2.06.2020 godź. 18:30-21:00

MIEJSCE: Bracka 23, Warszawa

LICZBA MIEJSC: 6

INWESTYCJA: 150 zł, zniżka dla par: 130 zł/os, rejestracja i wniesienie opłaty do 1 kwietnia daje zniżkę 30 zł (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Czas:
6:30 pm - 9:00 pm
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,