Zdrowe plecy – warsztat masażu (2,5 godziny, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zdrowe plecy – warsztat masażu (2,5 godziny, Warszawa)

6 lipca @ 6:30 pm - 9:00 pm

kurs masażu

Zdrowe plecy – zapraszamy na warsztat!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik masażu pleców które pozwolą Ci się odprężyć po całym dniu pracy. 

 

Zdrowe plecy to podstawa dobrego samopoczucia. Specjalnie dobrany zestaw technik pomoże Ci rozluźnić zmęczone i spięte plecy (również lędźwiowy odcinek kręgosłupa). By móc pracować skutecznie wykorzystamy techniki akupresury oraz biernej jogi. Jednocześnie umiejętne używanie ciężaru swojego ciała pozwoli na pracę niemal bezwysiłkową.

Warsztat zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

WARSZTAT PROWADZI KASIA LEDWOŃ

Kasia Ledwoń jest terapeutką masażu Yeshe Nuad. Przygodę z masażem rozpoczęła ponad 10 lat temu. Doświadczenie zdobywała u różnych nauczycieli: Agnieszki Słoniowskiej (masaż niemowlęcy Shantala), Gunthera Krugera, Hanny Łubek i Pawła Janiszewskiego (masaż tajski), Janusza Rudaka (masaż powięziowy), Noama Tyrolera (akupresura tajska). Jest również Instruktorką masażu niemowlęcego Shantala i doradczynią chustową. Od 10 lat wspiera również młodych rodziców jako doradca rodzicielski, a od niedawna jako doula.

 

TERMIN: 6.07.2020 godź. 18:30-21:00

ul. Kaliska, Warszawa Ochota

LICZBA MIEJSC: 8

INWESTYCJA: 150 zł, zniżka dla par: 130 zł/os, rejestracja i wniesienie opłaty do 1 lipca daje zniżkę 30 zł (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
6 lipca
Czas:
6:30 pm - 9:00 pm
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,