Weekend dla początkujących (2 dni, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Weekend dla początkujących (2 dni, Warszawa)

Czerwiec 6 - Czerwiec 7

warsztat masażu tajskiego Yeshe Nuad

Poznaj skuteczne i przyjemnie odprężające techniki masażu tajskiego Yeshe Nuad.

Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie!

Kursy masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie do masażu tajskiego Yeshe Nuad. W czasie kursu, uczestnicy poznają podstaw pracy z ciałem, które później mogą wykorzystać wykonując nawet półtoragodzinny masaż. Wszystkie techniki łatwo powtórzyć później w domu lub w gronie przyjaciół.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. Wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, znane w medycznym masażu tajskim Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Tak rozumiany masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

KURSY MASAŻU TAJSKIEGO YESHE NUAD DLA POCZĄTKUJĄCYCH TO NAUKA:
  • MASAŻU STÓP i znajdowania punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • rozciągania i odciążania zmęczonych NÓG
  • MASAŻU PLECÓW i pracy z liniami energetycznymi przy kręgosłupie
  • rozluźniania spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozyji siedzącej
  • ŚWIADOMOŚCI własnego ciała, jego pozycji oraz wygodnej i nieobciążającej pracy
  • Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie poznanych technik.

Kurs masażu tajskiego dla początkujących jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

KURS PROWADZI KASIA LEDWOŃ

Kasia Ledwoń przygodę z masażem tajskim Yeshe Nuad rozpoczęła ponad 8 lat temu.
Doświadczenie zdobywała u różnych nauczycieli: Agnieszki Słoniowskiej (masaż Shantala), Gunthera Krugera, Hanny Łubek i Pawła Janiszewskiego (masaż tajski), Janusza Rudaka (masaż powięziowy), Noama Tyrolera (akupresura tajska). Jest również Instruktorką masażu niemowlęcego Shantala i doradczynią chustową. Od 10 lat wspiera młodych też rodziców jako doradca rodzicielski a od niedawna jako doula.

 

Termin:  6-7.06.2020, godź. 10-17:30

Miejsce: Warszawa

Wielkość grupy: max. 6 osób

Koszt kursu: 550 zł, zniżka dla par: 100 zł (od pary czyli małżeństwa lub narzeczeństwa); Zniżka dla osob, które chciałyby kurs powtórzyć: 50% (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegóły

Start:
Czerwiec 6
Koniec:
Czerwiec 7
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,