Weekend dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Weekend dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

26 czerwca, 2020 - 28 czerwca, 2020

kurs masażu tajskiego

Spędź z nami relaksujący weekend na łonie przyrody i poznaj podstawy masażu tajskiego Yeshe Nuad.

Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie!

Kursy masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie do masażu tajskiego Yeshe Nuad. Poznasz podstawy pracy z ciałem.i wykonasz nawet półtoragodzinny, rozluźniający całe ciało masaż. Wszystkie techniki łatwo powtórzyć później w domu lub w gronie przyjaciół.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. Wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, znane w medycznym masażu tajskim Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Tak rozumiany masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

NA TYM KURSIE POZNASZ:

  • podstawy MASAŻU STÓP i nauczysz się znajdować głęboko rozluźniające punkty na stopach
  • zasady rozciągania i odciążania zmęczonych NÓG
  • MASAŻ PLECÓW i pracę z liniami energetycznymi przy kręgosłupie,
  • techniki rozluźniania spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozyji siedzącej
  • nauczysz się pracować ŚWIADOMIE, wykorzystując ułożenie swojego ciała i grawitację co pozwoli Ci pracować BEZWYSIŁKOWO.

Kurs masażu tajskiego dla początkujących jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.

Termin:  26-28.06.2020 (od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia)

Miejsce: Gabrielnia

Wielkość grupy: max. 14 osób

Koszt kursu wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem (pokoje wieloosobowe): 850 zł, rezerwacja kursu potwierdzona zadatkiem (250zł) wpłaconym do 1 czerwca daje zniżkę 100zł

-> miejsce dysponuje 2 pokojami 2-osobowymi. Dopłata do pokoju to 80zł/noc. “kto pierwszy ten lepszy” 🙂

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegóły

Start:
26 czerwca, 2020
Koniec:
28 czerwca, 2020
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Gabrielnia
Gabrielnia 7
Gabrlielnia,Świętokrzyskie26-200Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://gabrielnia.pl/dojazd-i-kontakt/