Weekend dla początkujących (2 dni, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Weekend dla początkujących (2 dni, Warszawa)

30 września - 1 października

Poznaj skuteczne i przyjemnie odprężające techniki masażu tajskiego Yeshe Nuad.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie!

Kursy masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie do masażu tajskiego Yeshe Nuad. Poznasz podstawy pracy z ciałem, które później wykorzystasz by wykonać nawet półtoragodzinny masaż. Wszystkie techniki łatwo powtórzyć później w domu lub w gronie przyjaciół.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się robić nawet 1,5 godzinny, rozluźniający masaż stóp, nóg, bioder i pleców oraz poznać jak właściwie pracować z oddechem i swoim ciężarem by sesja była miła i rozluźniająca również dla Ciebie.

Program tego kursu jest doskonalony od ponad 10 lat. Dzięki temu wiemy, gdzie napotykacie trudności oraz jak Wam najlepiej pomóc je przezwyciężać. Chociaż większość osób przychodząc do nas nie ma żadnego doświadczenia w masażu, już po weekendzie są w stanie:

  • zrobić piękny, głęboko rozluźniający masaż
  • pracować świadomie i w rozluźnieniu

Możemy śmiało powiedzieć, że nasze kursy i warsztaty są pozytywnie uzależniające 🙂

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. Wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, znane w medycznym masażu tajskim Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Tak rozumiany masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

 

KURS MASAŻU TAJSKIEGO YESHE NUAD v1. DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

  • MASAŻ TAJSKI STÓP i znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • rozciąganie i odciążanie zmęczonych NÓG
  • otwieranie i uelastycznianie BIODER
  • MASAŻ PLECÓW i praca z liniami energetycznymi przy kręgosłupie
  • rozluźnianie okolic ŁOPATEK I BARKÓW
  • NAUKA ŚWIADOMOŚCI własnego ciała, jego pozycji oraz wygodnej i nieobciążającej pracy
  • Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt ułatwiający samodzielne powtarzanie poznanych technik.

Kurs masażu tajskiego dla początkujących jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

wymiana masażowa

KURSY MASAŻU TAJSKIEGO YESHE NUAD W WERSJI WEEKENDOWEJ PODZIELONE SĄ NA 2 RÓŻNE CZĘŚCI v1 oraz v2

W trakcie kursu v1 uczymy pracować się w pozycji na plecach oraz na boku podczas gdy v2 skupia się na pracy w pozycji na brzuchu oraz w pozycji siedzącej. W ten sposób oba weekendy z jednej strony wspaniale się uzupełniają a z drugiej mogą stanowić odrębną całość.

 

Bardzo polecam tę szkołę. Szkolenie odbyło się w kameralnej grupie i przyjaznej atmosferze dzięki czemu było przyjemnie, a pod względem merytorycznym też było na wysokim poziomie, nauczyłem się więcej niż się spodziewałem./ RAFAŁ WOJTECKI, OPINIA GOOGLE

YESHE FAMILY GATHERING ⚡

Po ukończonym kursie weekendowym, serdecznie zapraszamy na weekend praktyki w pięknej Gabrielni, gdzie 13-15 października planujemy spotkanie Yeshe Family Gathering. Będzie to okazja nie tylko do wymiany masażowej ale też do uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez społeczność Yeshe

👉 POSTAW PIERWSZE KROKI ONLINE

Ponieważ kursy Yeshe Nuad są bardzo intensywne i obfitują w techniki, kurs online to świetny sposób by się przygotować. Dzięki pierwszej lekcji on-line, będzie Wam dużo łatwiej przyswoić nowy materiał.

TERMIN & INWESTYCJA

TERMIN: 31.09 – 1.10.2023, godź. 10:00-17:30

MIEJSCE: Warszawa

INWESTYCJA:

👉 do 30.06.2023, 690 zł,

👉 do 31.08.2023 750 zł, po tym terminie 850zł, zniżka dla par: 100 zł (od pary);

🔥 UWAGA: Jeśli od razu zarejestrujesz się na 2 weekendy (v.2 28-29.10) otrzymasz dodatkową zniżkę 100zł

Numer konta (zadatek 350zł): Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

ZAPISZ SIĘ NA KURS I OTRZYMAJ ZNIŻKĘ EARLY BIRDOPŁAĆ ZADATEK

Szczegóły

Początek:
30 września
Koniec:
1 października
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email
info@yeshenuad.org