Warsztat masażu barków i szyi (2,5 godziny, Gdańsk)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat masażu barków i szyi (2,5 godziny, Gdańsk)

12 czerwca @ 6:00 pm - 8:30 pm

Masaż barków i szyi – zapraszamy na warsztat!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik, które pozwolą Ci zdjąć ciężar i stres oraz odprężyć się po całym tygodniu. 

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele stresu odkłada się właśnie w tych okolicach ani też, jak wiele możemy zrobić sami dla zmęczonych barków lub szyi. Masaż tajski Yeshe Nuad obfituje w proste a jednocześnie skuteczne sposoby, które łatwo zastosować na sobie lub pomóc rodzinie.

Wielu z nas spędza godziny siedząc przed komputerem w niewygodnej pozycji lub za kierownicą samochodu z czasem akumulując coraz głębsze napięcia. Skutkiem tego jest często ból szyi czy spięte barki. Masaż tajski od stuleci doskonale radzi sobie z tym problemem – choć wcześniej dotyczył on raczej rolników pracujących na polach ryżowych niż przed komputem 😉 

DLACZEGO ROZLUŹNIANIE BARKÓW I SZYI JEST TAK WAŻNE?

ponieważ stres często gromadzi się w barkach, masaż pozwala go uwolnić

pomaga rzeczywiście odpocząć zabieganej głowie

otwiera drogę dla dobrego dotlenienia mózgu

to klucz dla otwartej klatki piersiowej, która daje nam głęboki i pełny oddech

jak wiemy, „smarftonowa szyja” to bolączka niemal wszystkich, dlatego właśnie tym bardziej warto świadomie zacząć pracować z jej obszarem

W trakcie warsztatu będziemy dużo pracować w pozycji siedzącej co jest bardzo wygodne, szczególnie gdy nie mamy dedykowanego miejsca a chcemy pomóc osobom znajomy, rodzinie, osobom starszym, nienawykłym do masażu albo gdy mamy bardzo mało czasu a chcemy szybko i skutecznie pomóc rozluźnić plecy i barki.

NAUCZYSZ SIĘ

⭐  podstawowych technik automasażu szyi i barków

⭐  w prosty sposób rozluźniać całe ciało (szczególnie powięzi powierzchniowe)

⭐  jak znajdować najważniejsze punkty akupresurowe i spustowe pomagające również w napięciowych bólach głowy

⭐  dawać masaż tak, by było to przyjemne tak samo dla Ciebie jak i masowanego

NIE POTRZEBUJESZ PARY

Warsztaty są zaprojektowane tak, że wszystkie techniki łatwo powtórzyć a para zawsze się znajdzie 🙂

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Yeshe Nuad online course

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, we Włoszech i w USA, rozwijając jednocześnie szkołę masażu tajskiego Yeshe.

Jej największą inspiracją w rozumieniu masaż tajskiego stał się jeden z największych mistrzów Tajlandii, Pitchest Boonthume, u którego rozwijała umiejętność pracy opartej na głębokim wsłuchiwaniu się w potrzeby ciała masowanego, podążaniu za intuicją i spontaniczność w stosowaniu głęboko działających technik. 

Więcej o Hani Łubek

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

TERMIN: 12.06.2024 godź. 18:00-20:30

MIEJSCE: Gdańsk Wrzeszcz, Al. Legionów 44, 7 min od ul. Wajdeloty i stacji kolejki

LICZBA UCZESTNIKÓW: 12 osób

INWESTYCJA: 170 zł przelewem do 1.06 lub 190 zł po tym terminie. Tytuł przelewu: warsztat gdańsk barki i szyja, Yeshe szkoła masażu tajskiegoe Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

MASZ PYTANIA? Chętnie na nie odpowiemy: rejestracja@yeshenuad.org

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Godzina:
6:00 pm - 8:30 pm
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Stare Chiang Mai
Al. Legionów 44/5
Gdańsk,pomorskie80-441Poland
+ Google Map