Masaż stóp – warsztat (2,5 godziny, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Masaż stóp – warsztat (2,5 godziny, Warszawa)

Maj 5 @ 8:00 am - 5:00 pm

masaż stóp

Zapraszamy na warsztat masażu stóp z użyciem maści aromaterapeutycznych!

Poznaj zestaw technik dających przyjemne odprężenie zmęczonym stopom.

Stopy to podstawa, na której opiera się całe ciało. Te dwie niewielkie „platformy” stanowią nie tylko niezwykle ważną podstawę fizyczną ale również na nich znajdziemy punkty tworzące mapę całego ciała. Jak korzenie drzewa, zdrowe i zrelaksowane stopy pomagają naszemu ciału i umysłowi odnajdować utraconą równowagę.

By wspomóc działanie masażu, w czasie warsztatu masażu stóp będziemy wykorzystywać aromaterapeutyczne maści, ręcznie robione przez Natural Joy Joannę Jasnos. Pomogą one uelastycznić i odświeżyć przesuszoną skórę i zapewnią naszym stopom niezwykły komfort w drodze do domu.

Warsztat masażu stóp zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.

Więcej o Hani Łubek

 

TERMIN: 5.05.2020 godź. 18:30-21:00

MIEJSCE: Bracka 23, Warszawa

LICZBA MIEJSC: 6

INWESTYCJA: 150 zł, zniżka dla par: 130 zł/os, rejestracja i wniesienie opłaty do 1 kwietnia daje zniżkę 30 zł (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
Maj 5
Czas:
8:00 am - 5:00 pm
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,