Warsztat masażu stóp (2,5 godź. Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat masażu stóp (2,5 godź. Warszawa)

2 grudnia @ 6:30 pm - 9:00 pm

masaż tajski stóp

Masaż stóp – zapraszamy na warsztat!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik masażu stóp, które pozwolą Ci się odprężyć po całym dniu pracy. 

 

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

TEMAT WARSZTATU: MASAŻ STÓP

Asia OchędowskaStopy są podstawą, na której opiera się całe ciało. Praca z nimi daje możliwość ugruntowienia a co za tym idzie – głębokiego rozluźnienia się. Jak korzenie drzewa, zdrowe i zrelaksowane stopy pomagają naszemu ciału i umysłowi odnajdować utraconą równowagę.

W trakcie warsztatu nie tylko poznasz 6 punktów akupresurowych dla stóp oraz nauczysz się pracować z 5 liniami sen (tajskie linie energetyczne na stopach), ale też rozluźnisz staw skokowy, tak ważny dla dobrej kondycji nóg, bioder i kręgosłupa.

Warsztat zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

KURS PROWADZI ASIA OCHĘDOWSKA

z wykształcenia pedagog, z zamiłowania tancerka. Od 20 lat naucza ruchu w różnych jego formach, od 12 lat pracuje z emocjami i umysłem w szeroko pojętym nurcie rozwoju osobistego. Jest nauczycielem jogi, a masaż tajski Yeshe Nuad praktykuje od 2017 roku.

Od początku swojej masażowej praktyki jest związana ze szkołą Yeshe Hani Łubek. Sztuki masażu tajskiego uczyła się również na kursach i warsztatach u Takashi Yoshizawa, Noam Tyroler, Flora Bisogno, Robert Henderson i Alfonso Cazenave.

Więcej o Asi Ochędowskiej

TERMIN & INWESTYCJA

TERMIN: 2.12.2022, godz. 18:30-21:00

MIEJSCE: ul. Bracka 23, Warszawa centrum

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 6 osób

INWESTYCJA do 15.11: 150 zł, po tym terminie 170 zł, zniżka dla par – 50 zł od pary (rejestracja i wniesienie opłaty do 15.11) 

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

Zapisy

Szczegóły

Data:
2 grudnia
Godzina:
6:30 pm - 9:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa, 00-028 Polska
+ Google Map

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Adres e-mail:
info@yeshenuad.org