Warsztat masażu dłoni (2,5 godz., Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat masażu dłoni (2,5 godz., Warszawa)

10 kwietnia @ 6:30 pm - 9:00 pm

Warsztat masażu dłoni – zapraszamy!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik masażu dłoni i barków, które pozwolą odprężyć się po całym dniu pracy. 

 

Zapisz się ze zniżką

 

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

TEMAT WARSZTATU: MASAŻ DŁONI

masaż dłoniNauka masażu dłoni nie tylko rozluźnia zestresowane nadgarstki, ale też pomaga rozwijać wrażliwość i dobry kontakt z osobą masowaną. Zgodnie z filozofią Yeshe Nuad ramiona i dłonie pozwalają wyrażać się energii pochodzącej z serca. Rozumiany w ten sposób masaż pozwala głęboko się rozluźnić. Ponieważ można go robić praktycznie w każdych warunkach jest świetny jako początek dla osób które obawiają się dotyku. Połączony z masażem barków przyjemnie relaksuje szczególnie po całym dniu pracy 🙂

Warsztat zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do dalszego rozwoju. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

WARSZTAT PROWADZI RÓŻA MICHALEC

Jej praktyka jest głęboko zakorzeniona w filozofii Yeshe, intuicyjnym podejściu, które kładzie nacisk na łączenie się z ciałem, a nie analizowanie go. Podczas każdej sesji stara się stworzyć pielęgnującą przestrzeń, w której ciało samo może zlokalizować swoje potrzeby i na nie odpowiedzieć.

Róża rozpoczęła swoją podróż z masażem tajskim w szkole Yeshe, ucząc się od różnych nauczycieli takich jak Noama Tyrolera, Balazsa Nemetha, Flory Bisogno i Pawła Janiszewskiego kontynuowała ją również w Tajlandii w szkole Sunshine i na zajęciach Picheta Boonthumme.

„Z niecierpliwością czekam na podzielenie się z Tobą moją wiedzą i pasją do masażu tajskiego oraz aby pomóc Ci wyruszyć w podróż samopoznania i dobrego samopoczucia.”

Więcej o Róży

TERMIN & INWESTYCJA

TERMIN: 10.04.2024, godz. 18:30-21:00

MIEJSCE: ul. Bracka 23, Warszawa centrum

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 8 osób

INWESTYCJA do 10.03: 170 zł, po tym terminie 210 zł, zniżka dla par – 40 zł od pary (rejestracja i wniesienie opłaty do 10.03) 

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: roza@yeshenuad.org

Zapisz się teraz

 

 

 

Szczegóły

Data:
10 kwietnia
Godzina:
6:30 pm - 9:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa,00-028Polska
+ Google Map