Uwalniamy barki – anatomia i praktyka (1 dzień, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Uwalniamy barki – anatomia i praktyka (1 dzień, Warszawa)

18 listopada

akupresura tajska

Poznaj podstawy uwalniania barków, by mogły się cieszyć nieskrępowanym ruchem!

 

Ten warsztat przybliży Ci zarówno świat anatomii dalekiej od schematycznych atlasów jak i da zestaw skutecznych technik wspierających uwalnianie barków.

Im bardziej fascynuje nas masaż tym ciekawsza staje się anatomia. Wiedza co dokładnie znajduje się pod naszymi palcami gdy dotykamy ciała ludzkiego, jak wszystkie elementy są ze sobą połączone sprawia, że nasze sesje stają się bardziej świadome i skuteczne.

W czasie tego warsztatu postaramy się przybliżyć Wam okolicę barków, a konkretnie – stożka rotatorów. Opowiemy zarówno o anatomii jak i ważnej roli jaką spełnia. Następnie, wykorzystując techniki masażu tajskiego pokażemy jak skutecznie radzić sobie z wieloma problemami, które pojawiają się na skutek dysfunkcji stawu barkowego.

WARSZTAT BĘDZIE PODZIELONY NA DWIE CZĘŚCI:

  1. W trakcie wykładu Krzysztof Stefanek, fizjoterapeuta i współzałożyciela Akademii w Gruncie Ruchu podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem by zaprzyjaźnić nas z anatomią.
  2. Następnie, Hania Łubek, nauczycielka i terapeutka masażu tajskiego Yeshe Nuad pokaże jak, w praktyczny sposób pracować z tematem wykorzystując techniki medycznego masażu tajskiego. Więcej o Hani Łubek dowiesz się tutaj.

Pod względem technik poznacie:

  • Techniki rozgrzewające oparte na masażu powięzi,
  • 20 punktów akupresury tajskiej (opartych na podręczniku akupresury Noama Tyrolera) skutecznej w sytuacji ograniczenia lub bólu, który nasila się podczas podnoszenia ręki do góry (zgięcie), na boki (odwodzenie),
   przy próbach dotknięcia drugiego ramienia lub zginaniu ramienia za plecami (przyśrodkowo – obrót).
Krzysztof Stefanek i Hania Lubek

Krzysztof Stefanek i Hania Lubek – fascynaci pracy z ciałem i umysłem

Pod koniec sesji będzie możliwość zadania pytań również związanych z własną praktyką masażu i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

TERMIN: 18.11.2020, 9-17:00 /jest możliwość udziału tylko w wykładzie 9-11:00

INWESTYCJA: 350 zł, jeśli zdałeś egzamin w szkole masażu tasjkiego Yeshe lub ukończyłeś cały kurs podstawowy i 2 zaawansowane, damy Ci zniżkę 70zł, jeśli bierzesz udział w warsztacie “dno miednicy” 11.11, otrzymasz na ten warsztat zniżkę 108 zł (zniżki nie sumują się)

zgłoszenia/informacje: info@yeshenuad.org

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
18 listopada
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa,00-028Polska
+ Google Map