Masaż twarzy i szyi – warsztat (2,5 godź. Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Masaż twarzy i szyi – warsztat (2,5 godź. Warszawa)

18 listopada @ 6:30 pm - 9:00 pm

rozluźnienie

Zapraszamy na warsztat tajskiego masażu twarzy!

Nie tylko poznasz techniki relaksujące twarz i szyję ale również sam/sama głęboko się rozluźnisz.

Delikatny masaż twarzy nauczy jak zdejmować “z głowy” problemy dnia codziennego. Efektem ubocznym stosowania na co dzień technik przekazanych na warsztacie będzie nie tylko lepsze napięcie skóry twarzy i rozluźnienie ale również uczenie się wsłuchiwania w siebie. Często masaż twarzy pomaga nam zrzucić na codzień noszoną maskę i uświadamia grymasy. Uczucie głębokiego odprężenia zaś daje wrażenie powrotu do czasu “przed stresem”, do naszego prawdziwego i rozluźnionego JA.

Warsztaty masażu tajskiego Yeshe Nuad zaprojektowane są również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmują techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do kursów weekendowych lub Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.

Więcej o Hani Łubek

 

TERMIN: 18.11.2020 godź. 18:30-21:00

LICZBA MIEJSC: 6

INWESTYCJA: INWESTYCJA: INWESTYCJA: 150 zł, wniesienie opłaty do 1.11 daje zniżkę 20 zł lub zniżkę dla par 125 zł/os. Przez pary rozumiemy członków rodziny lub osoby będące w związku partnerskim.

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
18 listopada
Czas:
6:30 pm - 9:00 pm
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa,00-028Polska