Kurs podstawowy Step 1 (5,5 dnia, kurs wyjazdowy)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs podstawowy Step 1 (5,5 dnia, kurs wyjazdowy)

9 kwietnia - 14 kwietnia

Kurs masażu tajskiego

Zapraszamy na kurs masażu tajskiego w wyjazdowej formule!

To ponad 40 godzin nauki, praktyki i cieszenia się pięknymi okolicznościami przyrody.

 

Masaż Tajski Yeshe Nuad jest zakorzeniony w Tradycyjnym Masażu Tajskim, którego holistyczne podejście i skuteczne techniki przynoszą ulgę ludziom od czasów lekarza buddy Jivaki Kumara Bacchy. Głębokie odprężenie staje się podstawą efektów terapeutycznych i odzyskiwania utraconej równowagi. Tak rozumiany masaż, pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje odzwierciedlenie w stanie ciała i daje również długotrwałe rezultaty.

Uczestnicy zapoznają się z założeniami masażu oraz nauczą szerokiego zestawu technik rozluźniających całe ciało (Kursu Podstawowy). Kurs pozwoli zbudować solidny fundament, dzięki któremu osoby praktykujące ten masaż będą mogły skutecznie pomóc przyjaciołom i rodzinie. Da również świetną podstawę do nauki masażu tajskiego na profesjonalnym poziomie.

Kurs masażu tajskiego Yeshe Nuad obejmuje nie tylko solidną porcję technik masażu ale też kładzie nacisk na obserwację, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała.

Pełny kurs podstawowy obejmuje 3 zjazdy, czyli dużo ponad 90 godzin intensywnej nauki i praktyki. To solidny fundament rozwoju na ścieżce profesjonalnej.

POD WZGLĘDEM TECHNIK KURS STEP 1 OBEJMUJE:

=> ROZGRZEWANIE CIAŁA, które pozwoli wstępnie rozluźnić masowanego by później móc pracować głębiej

=> Znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na STOPACH

=> ROZLUŹNIANIE zmęczonych NÓG, ich rozciąganie i odciążanie dzięki pracy z 6 liniami sen na nogach

=> znajdowanie punktów rozluźniających na BIODRACH oraz techniki rozciągające zastałe biodra

=> MASAŻ PLECÓW i pracę z liniami sen przy kręgosłupie

=> kręty – twisty – rozciąganie kręgosłupa

=> podstawy MASAŻU spiętej SZYI i KARKU

KURS MASAŻU TAJSKIEGO YESHE NUAD TO RÓWNIEŻ budowanie świadomej pozycji, która pozwala zrobić masaż nie obciążający masującego. Dzięki temu, wraz z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy. Również świadomość własnego ciała, jego pozycji w codziennych czynnościach stopniowo będzie wzrastać.

WRAZ Z PRAKTYKĄ WYKONASZ GŁĘBOKO ROZLUŹNIAJĄCY, 2-GODZINNY MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD, KTÓRY: 

– przywróci poczucie wewnętrznego spokoju

– podniesie poziom energii

– otworzy zablokowane meridiany

– złagodzi ból i napięcie mięśni

– poprawi ogólną elastyczność ciała

– pomoże zasnąć bez problemów

– złagodzi bóle głowy, stres i zmęczenie psychiczne.

Chociaż by wykorzystywać umiejętności w sposób profesjonalny konieczna będzie spora ilość praktyki, kurs można traktować jako samodzielną całość. By móc wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności, nie jest konieczne uczestnictwo w kolejnych kursach lub warsztatach. Z tego względu, szczególnie dla osób, które chcą raczej pomagać przyjaciołom lub rodzinie, jest to również bardzo dobry sposób nauki, niewymagający dalszych inwestycji – choć trzeba sobie zdawać sprawę, że… zarówno sam masaż jak i pełna inspiracji wymiana w grupie dość często są uzależniające 🙂

WIOSENNE PRZEBUDZENIE

Tym razem kurs jest połączony z weekendem dla początkujących “Wiosenne przebudzenie”. Dzięki temu, uczestnicy poznają również szeroki zestaw technik rozciągających, zwykle nie uwzględnionych w programie kursu Step 1. Ponieważ kurs odbywa się w ekologicznie prowadzonym gospodarstwie, będziemy mieli okazję zbierać pierwsze zioła i robić z nich pyszne napary (np. z mniszka lekarskiego i pokrzywy, idealne na wiosenny detox).

JOGA NA SZARFACH (AERIAL JOGA)

w trakcie kursu planujemy poranne, pobudzające sesje jogi. Będą też dostępne zajęcia jogi na szarfach. Łączy ona w sobie elementy jogi, pilatesu, gimnastyki, stretchingu, tańca i fitnessu, a wszystko to odbywa się w powietrzu. Aerial joga przynosi ukojenie fizyczne i psychiczne, pozwala się zrelaksować, oderwać od codziennych problemów i zredukować stres. Pozwala też na harmonijny rozwój sylwetki i wyrzeźbienie mięśni zarówno dolnych, jak i górnych części ciała.

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Więcej o Hani Łubek.

MIEJSCE i KUCHNIA

Kurs odbędzie się, w przeuroczej, położonej z dala od zgiełku miastaj GABRIELNI, Zajęcia będą odbywać się w ogrzewanej kominkiem kopule. Będziemy mieli też dość przestrzeni wspólnej na pogaduszki przy rozgrzewających herbatkach. Zaś amatorzy morsowania będą mieli możliwość wskoczenia do jednego z kilku okolicznych stawów. 

Gotować nam będzie wegetariańsko i pysznie (tak pysznie, że nawet najwięksi amatorzy mięsa nie będą za nim tęsknić) Basia Wejtko, która prowadzi na co dzień restaurację MASALA w Bielsku Białej.

Zdjęcia z poprzednich kursów (oczywiście, tym razem w tle aura będzie wiosenna :))

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

TERMIN:  9-14.04.2021 (od piątku wieczorem do środowego popołudnia)

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 14 osób biorących udział w kursie po raz pierwszy

INWESTYCJA:  kurs wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem (pokoje wieloosobowe): 1850 zł, rezerwacja kursu potwierdzona zadatkiem (350zł) wpłaconym do 10 marca daje zniżkę 150zł.

-> Zniżka dla par: 100 zł dla pary (przez pary rozumiemy osoby będące w związku partnerskim)

-> miejsce dysponuje 3 pokojami 2-osobowymi. Dopłata do pokoju to 80zł/noc. “kto pierwszy ten lepszy” 🙂

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

OPCJA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (2,5 DNIA)

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na cały kurs – zapraszamy na weekend dla początkujących Wiosenne Przebudzenie.

KONTYNUACJA NAUKI

Jeśli załapiesz Yeshe-Nuadowego bakcyla i chciałabyś/chciałbyś kontynuować naukę na kolejnych zjazdach, zapraszamy na Step 2 również do Gabrielni w terminie 18-23.06. Koszt analogiczny do Step 1.

#masaztajskiwarsztat #masaztajskikurs #kursmasazutajskiego #warsztatmasazutajskiego #kursmasazu #warsztatmasazu #gabrielnia

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Szczegóły

Start:
9 kwietnia
Koniec:
14 kwietnia
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Gabrielnia
Gabrielnia 7
Gabrlielnia,Świętokrzyskie26-200Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://gabrielnia.pl/dojazd-i-kontakt/

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email:
info@yeshenuad.org