Weekend dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Weekend dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

12 lutego - 14 lutego

Spędź z nami relaksujący, zimowy weekend z dala od miasta i poznaj podstawy masażu tajskiego Yeshe Nuad.

Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie!

Kurs masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie do masażu tajskiego Yeshe Nuad. Poznasz podstawy pracy z ciałem.i wykonasz nawet półtoragodzinny, rozluźniający całe ciało masaż. Wszystkie techniki łatwo powtórzyć później w domu lub w gronie przyjaciół.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. Wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, znane w medycznym masażu tajskim Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Tak rozumiany masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

NA TYM KURSIE POZNASZ:

  • podstawy MASAŻU STÓP i nauczysz się znajdować głęboko rozluźniające punkty na stopach
  • zasady rozciągania i odciążania zmęczonych NÓG i zastałych BIODER
  • MASAŻ PLECÓW i pracę z liniami energetycznymi przy kręgosłupie,
  • techniki rozluźniania spiętych okolic BARKÓW I ŁOPATEK w bardzo wygodnej pozyji siedzącej
  • nauczysz się pracować ŚWIADOMIE, wykorzystując ułożenie swojego ciała i grawitację co pozwoli Ci pracować BEZWYSIŁKOWO.

=> PROGRAM TEGO KURSU RÓŻNI SIĘ OD WEEKENDU W GABRIELNI, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W CZERWCU 2020

Kurs masażu tajskiego dla początkujących jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Więcej o Hani Łubek.

MIEJSCE i KUCHNIA

Kurs odbędzie się, w przeuroczej, położonej z dala od zgiełku miastaj GABRIELNI, Zajęcia będą odbywać się w ogrzewanej kominkiem kopule. Będziemy mieli też dość przestrzeni wspólnej na pogaduszki przy rozgrzewających herbatkach. Zaś amatorzy morsowania będą mieli możliwość wskoczenia do jednego z kilku okolicznych stawów. 

Gotować nam będzie wegetariańsko i pysznie (tak pysznie, że nawet najwięksi amatorzy mięsa nie będą za nim tęsknić) Basia Wejtko, która prowadzi na co dzień restaurację MASALA w Bielsku Białej.

 

TERMIN:  12-14.02.2021 (od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia)

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 14 osób

INWESTYCJA:  kurs wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem (pokoje wieloosobowe): 950 zł, rezerwacja kursu potwierdzona zadatkiem (250zł) wpłaconym do 15 stycznia daje zniżkę 100zł.

-> Zniżka dla par: 50 zł dla pary (przez pary rozumiemy osoby będące w związku partnerskim)

-> miejsce dysponuje 2 pokojami 2-osobowymi. Dopłata do pokoju to 80zł/noc. “kto pierwszy ten lepszy” 🙂

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

UWAGA, JEŚLI ZŁAPIESZ BAKCYLA…

Jeśli masz dodatkowe 2 dni wolne, zapraszamy serdecznie do zostania z nami w uroczej Gabrielni i zrealizowanie pełnego programu Kursu Podstawowego Step 1.  Szczegóły oraz pełne informacje o kursie znajdziesz tutaj.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – OBIE OPCJE

Szczegóły

Start:
12 lutego
Koniec:
14 lutego
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Gabrielnia
Gabrielnia 7
Gabrlielnia, Świętokrzyskie 26-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://gabrielnia.pl/dojazd-i-kontakt/