Masaż stóp w oleju – warsztat (2,5 godziny, Gdynia)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Masaż stóp w oleju – warsztat (2,5 godziny, Gdynia)

2 marca @ 6:00 pm - 8:30 pm

masaż stóp

Zapraszamy na warsztat masażu stóp z użyciem maści aromaterapeutycznych!

Poznaj zestaw przyjemnie rozluźniających technik.

Stopy to podstawa na której opiera się całe ciało. Te dwie niewielkie „platformy” stanowią nie tylko niezwykle ważną podstawę fizyczną ale również na nich znajdziemy punkty tworzące mapę całego ciała. Jak korzenie drzewa, zdrowe i zrelaksowane stopy pomagają naszemu ciału i umysłowi odnajdować utraconą równowagę.

Warsztat poświęcony stopom przywraca im elastyczność oraz witalność szczególnie ważne w naszym trybie życia, gdy stopy przez większość czasu zamknięte są w butach.

W czasie warsztatu wykorzystujemy oleje i maści aromaterapeutyczne. Dzięki temu skóra zostanie odżywiona i dobrze nawilżona a warsztat może być traktowany jako wizyta w “spa dla stóp”. W skład maści wchodzą wyłącznie naturalne woski i oleje. Ich odżywcze i lecznicze właściwości, mnogość witamin i innych składników sprawią, że masowane stopy otrzymują wyjątkowy prezent.

Warsztaty masażu tajskiego Yeshe Nuad zaprojektowane są również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmują techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do kursów weekendowych lub Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi szkołę masażu tajskiego Yeshe w ramach której organizuje warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA.

Więcej o Hani Łubek

 

TERMIN: 2.03.2020, godź. 18:00-20:30

LICZBA MIEJSC: 8

MIEJSCE: Yoga Jama, ul. Krasickiego 2, Gdynia

INWESTYCJA: 210 zł, zniżka dla par: 170 zł/os, rejestracja i wniesienie opłaty do 16 lutego daje zniżkę 30 zł (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
2 marca
Czas:
6:00 pm - 8:30 pm
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,