Kurs Podstawowy Step 1 (4 dni, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs Podstawowy Step 1 (4 dni, Warszawa)

6 maja - 9 maja

Kurs masażu tajskiego

Kurs Podstawowy masażu tajskiego Yeshe Nuad to aż 90 godzin intensywnej praktyki w kameralnej grupie. 

Poznaj skuteczne techniki oparte na wielowiekowej tradycji. Pracuj pod okiem nauczyciela w grupie max 6 osób by już po pierwszym zjeździe wykonać 2-godzinną sesję! 
ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

Nauka masażu tajskiego Yeshe Nuad to dużo więcej niż solidna porcja technik i praktyki.

Kurs podstawowy masażu tajskiego Yeshe Nuad daje również informacje o tym, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała. Uczestnicy zapoznają się z założeniami masażu oraz uczą się technik rozluźniających całe ciało „od stóp do głów”.

Ponadto w czasie kursu uczymy się również przebiegu kanałów energetycznych (meridianów). Pozwala to zbudować solidny fundament, dzięki któremu osoby praktykujące ten masaż na poziomie profesjonalnym mogą się uczyć i rozwijać na kolejnych kursach.

Dużą wagę przywiązujemy do właściwej pozycji, która pozwala robić masaż nie obciążający masującego. Dzięki temu, wraz z nauką masażu tajskiego jego wykonywanie  staje się coraz bardziej bezwysiłkowe. Również świadomość własnego ciała, jego pozycji w codziennych czynnościach stopniowo wzrasta.

Kurs masażu został podzielony na 3 zjazdy, pomiędzy którymi studencji powinni wykonać możliwie dużo sesji masażu.

ZJAZD 1 (razem 30 godzin) to pierwsze spotkanie, które można traktować jako samodzielną całość

Spotkanie to przeznaczone jest  nie tylko dla osób, które chcą traktować Yeshe Nuad jako swoją ścieżkę profesjonalnego rozwoju. Nauka masażu tajskiego jest wspaniałą przygodą również dla osób, które lubią masować lub być masowane i chciałyby się nauczyć technik dzięki którym będą w stanie zrobić skuteczny i przyjemnie odprężający 1,5 godzinny masaż przyjaciołom i rodzinie.

 

POD WZGLĘDEM TECHNIK KURS STEP 1 OBEJMUJE:

  • ROZGRZEWANIE CIAŁA, które pozwoli później pracować głębiej
  • MASAŻ STÓP i znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • MASAŻ zmęczonych NÓG, ich rozciąganie i odciążanie:
  • pracę z 6 punktami i 5 tajskimi liniami sen na stopach
  • rozciąganie stawów skokowych i uelastycznianie ścięgna achillesa
  • poznanie przebiegu 6 tajskich linii sen na nogach
  • techniki rozciągające i otwierające zastałe biodra
  • MASAŻ PLECÓW i praca z tajskimi liniami sen przy kręgosłupie
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW i ŁOPATEK
  • MASAŻ spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozycji siedzącej
  • I NAJWAŻNIEJSZE… jak sprawić, by osoba masowana mogła się rozluźnić i poczuć bezpiecznie.

KAMERALNA GRUPA – tylko 6 osób

W naszej szkole staramy się zawsze by praktykujący miał możliwość pracy bezpośrednio z nauczycielem. Stąd kameralna wielkość grup na kursie podstawowym. Maksymalnie 6 uczestników zapewnia stały kontakt z nauczycielem, bezpośrednie wskazówki i natychmiastową korektę błędów. Ma to szczególne znaczenie gdy od podstaw uczymy się pracować wykorzystując ciężar ciała. W ten sposób od samego początku budujemy prawidłowe nawyki, które później pozwalają na pełną radości, bezwysiłkową prace.

KURS PROWADZĄ:

HANIA ŁUBEK

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA, rozwijając jednocześnie szkołę masażu tajskiego Yeshe.

 

Więcej o Hani Łubek

 

 

ASIA OCHĘDOWSKA

z wykształcenia pedagog, z zamiłowania tancerka. Od 20 lat naucza ruchu w różnych jego formach, od 12 lat pracuje z emocjami i umysłem w szeroko pojętym nurcie rozwoju osobistego. Jest nauczycielem jogi, a masaż tajski Yeshe Nuad praktykuje od 2017 roku.

Od początku swojej masażowej praktyki jest związana ze szkołą Yeshe Hani Łubek. Sztuki masażu tajskiego uczyła się również na kursach i warsztatach u Takashi Yoshizawa, Noam Tyroler, Flora Bisogno, Robert Henderson i Alfonso Cazenave.

Więcej o Asi Ochędowskiej

 

YESHE NA WIBRACJACH ⚡

Po ukończonym kursie będziesz miała/miał możliwość dołączenia do nas i zdobywania doświadczenia masując w namiocie naszej szkoły Yeshe w lipcu na festiwalu Wibracje 2023.

TERMINY ZJAZDÓW:

  1. Step 1: 6-10 maja 2023
  2. Step 2: 1-4.06.2023
  3. Step 3: 23-26.06.2023

=> uwaga, terminy zdjazdów mogą się zmienić zależnie od sytuacji epidemiologiczno-wojennej w Polsce i na świecie, lecz mamy wielką nadzieję, że nie będzie to konieczne.

INWESTYCJA:

Cały kursu (3 zjazdy) przy wpłacie zadatku 750 zł do 1 marca 2023: 4750 zł, do 1 kwietnia 2023 4250 zł, po tym terminie 5500 zł.

Konto do wpłaty zadatku (750zł): Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Więcej informacji o kursie podstawowym masażu tajskiego Yeshe NuadZGŁOSZENIA

Szczegóły

Początek:
6 maja
Koniec:
9 maja
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa, 00-028 Polska
+ Google Map