Kurs Profesjonalny od podstaw 108 godzin, Step 1 (Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs Profesjonalny od podstaw 108 godzin, Step 1 (Warszawa)

17 października - 20 października

Poznaj wyjątkowe podejście Yeshe Nuad by móc robić piękne, głęboko docierające sesje od stóp do głów. 

Aż 108 godzin pracy w kameralnej grupie pod okiem doświadczonej nauczycielki da Ci niezbędną wiedzę oraz umiejętności by wykonać piękne sesje od stóp do głów.
ZAPISZ SIĘ ZE ZNIŻKĄ (-1000 zł do 1.07)!

 

Nauka masażu tajskiego Yeshe Nuad to dużo więcej niż solidna porcja technik i praktyki.

Kurs profesjonalny masażu tajskiego Yeshe Nuad daje również informacje o tym, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała. Ponieważ każdy człowiek jest inny, choć poznajemy całą gamę technik, uczymy się również słuchać głosu intuicji by nasze sesje nie opierały się na sztywnych schematach, lecz były dostosowane do konkretnych potrzeb.

Program tego kursu to wynik 16 lat doświadczeń i obserwacji jaka formuła kursu sprawdza się najlepiej oraz jaki zestaw technik najskuteczniej pomoże ludziom zachodu.

Możemy obiecać, że na koniec kursu wykonasz spersonalizowaną, 2-godzinną sesję opartą nie odtworzeniu technik ze skryptu, lecz wynikającą z nabytej wiedzy i zebranego doświadczenia.

W TRAKCIE KURSU 

⭐️ poznasz szeroki wachlarz autentycznych tajskich technik oraz nauczysz się je adaptować do warunków europejskich

⭐️ nauczysz się wykonywać skuteczne, 2-godzinne, zróżnicowane zależnie od potrzeb sesje „od stóp do głów”

⭐️ poznasz pomocne na codzień zasady wykorzystywania ciężaru swojego ciała i pracy „z centrum”

⭐️ nauczysz się słuchać głosu intuicji by Twoje sesje mogły precyzyjnie odpowiadać na potrzeby masowanego

⭐️ rozwiniesz świadomość swojego ciała i otrzymasz dużo, dużo dobrego masażu

⭐️ kameralna grupa da Ci komfort pracy i wsparcie nauczyciela na każdym kroku

⭐️ spędzisz czas w inspirującej i otwartej atmosferze ludzi uczących się wiele od siebie nawzajem 🙂

Dlaczego przykładamy tak dużą wagę do wygodnej pozycji?

Właściwa pozycja, w której nie obciążamy nadmiernie swojego ciała daje nam możliwość pracy niemal bezwysiłkowej. Gdy jesteśmy zajęci swoim ciałem, które walczy z niewygodną, obciążającą lub wymagającą nadmiernego wysiłku pozycją, nie możemy się rzeczywiście wsłuchać w potrzeby ciała masowanego. Co więcej, nasze ciało zaczyna kojarzyć masaż z czymś trudnym lub wymagającym i nie będzie chciało do niego wracać co możemy odbierać jako różne rodzaje zniechęcenia, stające się przeszkodami na naszej ścieżce rozwoju, w skrajnych przypadkach prowadzące do utraty radości z robienia masażu a nawet wypalenia zawodowego.

Co się jednak dzieje, gdy w trakcie sesji zaczniemy świadomie się rozluźniać i szukać naszej wygodnej pozycji? W tej sytuacji, my możemy również się odprężyć i skupić całą uwagę na potrzebach masowanego. Co więcej, wykorzystując grawitację i precyzyjne oddawanie ciężaru, praca nawet z ciałami dużo cięższymi od naszego nie sprawia problemu. Ponieważ często nie jesteśmy świadomi swojego ciała i jego pozycji, ten proces niewątpliwie wymaga cierpliwości, jednak krok po kroku nauka odciążania naszego własnego ciała daje nam lekkość pracy a nieustanne rozwijanie świadomości również sprawia, że praktyka masażu wspiera nas w codziennie wykonywanych czynnościach.

Jeśli uda nam się w rozluźnieniu zacząć wykorzystywać ciężar naszego własnego ciała, sesje staną się coraz bardziej bezwysiłkowe, będzie nam coraz łatwiej podążać za intuicją i robić masaż bardziej przypominający spontaniczny taniec niż ubrane w sztywne ramy wykonywanie sekwencji.

KURS SKŁADA SIĘ Z 3 zjazdów po 4 dni oraz 3 dni warsztatów/case study (terminy do wyboru)

„Hybrydowa formuła” kursu pozwala na uzupełnienie informacji praktyką, niezbędną do pogłębiania zrozumienia jak funkcjonuje ciało i jak mu możemy pomóc.

Step 1 (17-20 października) obejmuje:

  • ROZGRZEWANIE CIAŁA, które pozwoli później pracować głębiej
  • MASAŻ STÓP i znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • MASAŻ zmęczonych NÓG, ich rozciąganie i odciążanie:
  • pracę z 6 punktami i 5 tajskimi liniami sen na stopach
  • rozciąganie stawów skokowych i uelastycznianie ścięgna achillesa
  • poznanie przebiegu 6 tajskich linii sen na nogach
  • techniki rozciągające i otwierające zastałe biodra
  • MASAŻ PLECÓW i praca z tajskimi liniami sen przy kręgosłupie
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW i ŁOPATEK
  • MASAŻ spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozycji siedzącej
  • I NAJWAŻNIEJSZE… jak sprawić, by osoba masowana mogła się rozluźnić i poczuć bezpiecznie.

Step 2 (16-19 listopada) obejmuje:

  • kolejną porcję ROZCIĄGANIA NÓG I BIODER (ciąg dalszy biernej jogi)
  • SKRĘTY – TWISTY – rozciąganie kręgosłupa
  • pracę z LINIAMI ENERGETYCZNYMI NA PLECACH w leżeniu na brzuchu
  • UWALNIANIE SPIĘĆ  zgromadzonych w okolicach BARKÓW I ŁOPATEK
  • poznanie przebiegu LINII ENERGETYCZNYCH NA RAMIONACH
  • techniki ROZCIĄGAJĄCE NADGARSTKI
  • MASAŻ DŁONI
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW I SZYI w pozycji „na plecach”

Step 3 (12-15 grudnia) obejmuje:

  • ROZLUŹNIANIE pleców i bioder W POZYCJI „3/4”
  • techniki pracy łokciem i przedramionami
  • naukę obserwacji subtelnych reakcji ciała
  • MASAŻ BRZUCHA (rozluźnianie i pracę z punktami energetycznymi)
  • MASAŻ TWARZY w wersji tajskiej oraz delikatnego dotyku powięziowego
  • połączenie poznanych technik w jedną, spójną całość
  • przygotowanie gabinetu masażu oraz pytania, które powinniśmy zawsze zadać naszym masowanym.

CZAS NA PRAKTYKĘ – 3 dni warsztatów

Z doświadczenia wiemy, że nowo poznane techniki ulegają zapomnieniu gdy nie mamy możliwości powtórzyć ich po kursie. Dlatego, by ugruntować świeżo przyswojone umiejętności, w trakcie kursu na bierząco powtarzamy poznany materiał pod okiem nauczyciela. To świetna okazja by wyjaśnić wątpliwości oraz nauczyć się łączyć poznane techniki w spójną sesję od stóp do głów.

 

 

KAMERALNA GRUPA – tylko 6 osób

W naszej szkole staramy się zawsze by praktykujący miał możliwość pracy bezpośrednio z nauczycielem. Stąd kameralna wielkość grup na kursie podstawowym. Zapewnia to stały kontakt z nauczycielem, bezpośrednie wskazówki i natychmiastową korektę błędów. Ma to szczególne znaczenie gdy od podstaw uczymy się pracować wykorzystując ciężar ciała. W ten sposób od samego początku budujemy prawidłowe nawyki, które później pozwalają na pełną radości, bezwysiłkową prace.

 

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Jednocześnie rozwija Szkołę masażu tajskiego Yeshe oraz wspiera jej społeczność

Jej największą inspiracją w rozumieniu masaż tajskiego stał się jeden z największych mistrzów Tajlandii, Pitchest Boonthume, u którego rozwijała umiejętność pracy opartej na głębokim wsłuchiwaniu się w potrzeby ciała masowanego, podążaniu za intuicją i spontaniczność w stosowaniu głęboko działających technik. 

„Dzielenie się doświadczeniem w tajskiej pracy jest dla mnie zawsze niesamowicie satysfakcjonującym doświadczeniem, niezależnie w jakim kraju mam możliwość pracować i z jakiej narodowości ludźmi się spotykam. W pasji do świadomej pracy z ciałem i rozwijania dobrego, kochającego dotyku jest coś pięknego i uniwersalnego. Doskonale też pamiętam, z iloma niepewnościami sama się musiałam zmierzyć oraz ile wątpliwości pokonać poczynając od tego „czy robię to dobrze” do „skąd mam pewność, że nikogo nie skrzywdzę”. Dlatego właśnie opracowałam ten kurs w taki sposób, by dawał nie tylko kompletny ale też bezpieczny zestaw narzędzi do rozwijania dotyku, abyś mógł cieszyć się każdym krokiem na tej pięknej ścieżce.”

Więcej o Hani Łubek

Profil na FB

 

TERMINY ZJAZDÓW:

  1. Step 1: 17-20 października 2024
  2. Step 2: 16-19 listopada 2024
  3. Step 3: 12-15 grudnia 2024
  4. Terminy warsztatów/case study: będziemy informować na bierząco, gdy zostaną zaplanowane

POSTAW PIERWSZE KROKI ONLINE

Ponieważ kursy Yeshe Nuad są bardzo intensywne i obfitują w techniki, kurs online to świetny sposób by się przygotować na Step 1. Dzięki pierwszej lekcji on-line, będzie Wam dużo łatwiej przyswoić nowy materiał.

Zapisując się na kurs Profesjonalny, otrzymasz aż 30% zniżki na kurs on-line (poproś o zniżkę na info@yeshenuad.org)

INWESTYCJA:

Cały kursu (3 zjazdy w Warszawie) wraz z egzaminem, przy wpłacie zadatku 750 zł, do 1 lipca: 5750, do 15 września 6200 zł, po tym terminie 6750 zł

Opcja kursu 90 godzin: możesz zdecydować się na formę kursu ograniczoną tylko do 3 zjazdów i zrealizować program kursu 90h, w takim wypadku cena kursu to: do 1 lipca: 5200, do 15 września 5550 zł, po tym terminie 6150 zł. Oczywiście, możesz zawsze wziąć udział w Warsztatach lecz będą płatne dodatkowo.

-> uwaga, jeśli zdecydujesz się na opcję 90 godzin, napisz do nas (formularz uwzględnia rejestrację tylko w formule 108 godzin

Wpłać zadatek na konto lub link podany w formularzu rejestracji: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Masz pytania? Napisz do nas: info@yeshenuad.org

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Napisali o nas:

Najlepsza szkoła masażu. Można nauczyć sie nie tylko techniki, ale również patrzenia sercem. Hania jest niesamowitą osobą pełną ciepła i ciekawości dla drugiego człowieka. W jej obecności można się poczuć zauważonym i docenionym, a to sprawia, że nauka przychodzi łatwiej, jesteśmy ośmieleni do poszukiwania swojej drogi.

Szkoła masażu Yeshe to miejsce godne polecenia. Zarówno nauka w szkole jak i usługi masażu są na bardzo wysokim poziomie. Kurs ma skuteczną formę, bazuje i na wiedzy i doświadczaniu, pod okiem Hani, specjalistki i nauczycielki. Dodatkowym atutem jest bezpieczna przestrzeń stworzona w szkole, dobrze poczuje się tam osoba w każdym wieku, różnych narodowości (jest możliwość kursu po angielsku). Byłam na kursie z partnerem, potem kontynuowałam sama. Oba doświadczenia super.

Już po pierwszym warsztacie będziecie wiedzieli, że to co z niego wynieśliście zostanie z Wami na zawsze. Dotyk pełen szacunku, ciepła, energii uleczy nie tylko Waszych bliskich, ale pozwoli Wam wejrzeć w samego siebie i swoje potrzeby.
Gorąco polecam tę szkołę bez względu czy chcecie spróbować czegoś nowego, ulżyć w bólu bliskiej osobie, czy wykonywać kiedyś profesjonalne terapie ♥♥♥

Szczegóły

Początek:
17 października
Koniec:
20 października
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Bracka 23
Bracka 23
Warszawa,00-028Polska
+ Google Map

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email
info@yeshenuad.org