Kurs Profesjonalny 108 godzin, Step 1 (5 dni, Gdańsk)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Kurs Profesjonalny 108 godzin, Step 1 (5 dni, Gdańsk)

11 marca - 15 marca

Profesjonalny kurs masażu tajskiego Yeshe Nuad od podstaw to nasz flagowy program i aż 108 godzin intensywnej praktyki w małej grupie. 

Poznaj skuteczne techniki oparte na wielowiekowej tradycji. Pracuj pod okiem nauczyciela w kameralnej grupie max 8 osób. 

 

Nauka masażu tajskiego Yeshe Nuad to dużo więcej niż solidna porcja technik i praktyki.

Kurs podstawowy masażu tajskiego Yeshe Nuad daje również informacje o tym, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała. Uczestnicy zapoznają się z założeniami masażu oraz uczą się technik rozluźniających całe ciało „od stóp do głów”.

Ponadto w czasie kursu uczymy się również przebiegu kanałów energetycznych (meridianów). Pozwala to zbudować solidny fundament, dzięki któremu osoby praktykujące ten masaż na poziomie profesjonalnym mogą się uczyć i rozwijać na kolejnych kursach.

Dużą wagę przywiązujemy do właściwej pozycji, która pozwala robić masaż nie obciążający masującego. Dzięki temu, wraz z nauką masażu tajskiego jego wykonywanie  staje się coraz bardziej bezwysiłkowe. Również świadomość własnego ciała, jego pozycji w codziennych czynnościach stopniowo wzrasta.

Kurs masażu został podzielony na 3 zjazdy, pomiędzy którymi studencji powinni wykonać możliwie dużo sesji masażu.

ZJAZD 1 (razem 35 godzin) to pierwsze spotkanie, które można traktować jako samodzielną całość

Spotkanie to przeznaczone jest  nie tylko dla osób, które chcą traktować Yeshe Nuad jako swoją ścieżkę profesjonalnego rozwoju. Nauka masażu tajskiego jest wspaniałą przygodą również dla osób, które lubią masować lub być masowane i chciałyby się nauczyć technik dzięki którym będą w stanie zrobić skuteczny i przyjemnie odprężający 1,5 godzinny masaż przyjaciołom i rodzinie.

OPCJA WEEKEND

Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki i nauczyć się skutecznych technik do zastosowania w gronie przyjaciół/rodziny, możesz dołączyć tylko na weekend – informacje znajdziesz tutaj.

POD WZGLĘDEM TECHNIK KURS STEP 1 OBEJMUJE:

  • ROZGRZEWANIE CIAŁA, które pozwoli później pracować głębiej
  • MASAŻ STÓP i znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • MASAŻ zmęczonych NÓG, ich rozciąganie i odciążanie:
  • pracę z 6 punktami i 5 tajskimi liniami sen na stopach
  • rozciąganie stawów skokowych i uelastycznianie ścięgna achillesa
  • poznanie przebiegu 6 tajskich linii sen na nogach
  • techniki rozciągające i otwierające zastałe biodra
  • MASAŻ PLECÓW i praca z tajskimi liniami sen przy kręgosłupie
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW i ŁOPATEK
  • MASAŻ spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozycji siedzącej
  • I NAJWAŻNIEJSZE… jak sprawić, by osoba masowana mogła się rozluźnić i poczuć bezpiecznie.

DZIEŃ PRZEZNACZONY NA PRAKTYKĘ

Z doświadczenia wiemy, że nowo poznane techniki ulegają zapomnieniu gdy nie mamy możliwości powtórzyć ich po kursie. Dlatego, by ugruntować świeżo przyswojone umiejętnośc, ostatni dzień kursu przeznaczymy na praktykę pod okiem nauczyciela. Będzie to czas wyjaśniania wątpliwości oraz stworzenia z poznanych technik spójnej sesji od stóp do głów.

KAMERALNA GRUPA – tylko 8 osób

W naszej szkole staramy się zawsze by praktykujący miał możliwość pracy bezpośrednio z nauczycielem. Stąd kameralna wielkość grup na kursie podstawowym. Zapewnia to stały kontakt z nauczycielem, bezpośrednie wskazówki i natychmiastową korektę błędów. Ma to szczególne znaczenie gdy od podstaw uczymy się pracować wykorzystując ciężar ciała. W ten sposób od samego początku budujemy prawidłowe nawyki, które później pozwalają na pełną radości, bezwysiłkową prace.

 

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Jednocześnie rozwija Szkołę masażu tajskiego Yeshe oraz wspiera jej społeczność

 

Więcej o Hani ŁubekProfil na FB

 

TERMINY ZJAZDÓW:

  1. Step 1: 11-15 marca 2023, z opcją „tylko weekend”, uwaga w weekend grupa do 12 osób.
  2. Step 2: 15-19 kwietnia 2023
  3. Step 3: 13-17 maja 2023

=> uwaga, terminy zdjazdów mogą się zmienić zależnie od sytuacji epidemiologiczno-wojennej w Polsce i na świecie, lecz mamy wielką nadzieję, że nie będzie to konieczne.

YESHE NA WIBRACJACH ⚡

Po ukończonym kursie, będzie możliwość dołączenia do nas i zdobywania doświadczenia masując w Po ukończonym kursie będziesz miała/miał możliwość dołączenia do nas i zdobywania doświadczenia masując w namiocie naszej szkoły Yeshe w lipcu na festiwalu Wibracje 2023.

INWESTYCJA:

Cały kursu (3 zjazdy w Gdańsku) wraz z egzaminem przy wpłacie zadatku 750 zł do 31 grudnia: 4950, do 15 lutego 5500 zł, po tym terminie 5900 zł

Pojedynczy zjazd: do 15.02: 1850 zł, po tym terminie: 2100 zł

Opcja weekend: do 15.02: 890 zł, po tym terminie: 950zł, zniżka dla par: 100 zł (od pary);

Konto do wpłaty zadatku (750zł): Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

zgłoszenia/informacje: info@yeshenuad.org

Kurs prowadzi Hanna ŁubekWięcej informacji o kursie podstawowym masażu tajskiego Yeshe NuadZGŁOSZENIA

Szczegóły

Początek:
11 marca
Koniec:
15 marca
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Stare Chiang Mai
Al. Legionów 44/5
Gdańsk, pomorskie 80-441 Poland
+ Google Map