Kurs Profesjonalny od podstaw 108 godzin, (3 x 5 dni, Gdańsk)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs Profesjonalny od podstaw 108 godzin, (3 x 5 dni, Gdańsk)

7 października - 11 października

Poznaj wyjątkowe podejście Yeshe Nuad oparte na wielowiekowej tradycji by móc robić piękne, głęboko docierające sesje od stóp do głów. 

Aż 108 godzin pracy pod okiem nauczyciela w kameralnej grupie da Ci niezbędną wiedzę oraz umiejętności by wykonać 2-godzinne, dostosowane do potrzeb sesje, rozluźniające ciało i umysł zarówno Twój jak i masującego 🙂
ZAREZERWUJ MIEJSCE!
Nauka masażu tajskiego Yeshe Nuad to dużo więcej niż solidna porcja technik i praktyki.

Kurs profesjonalny masażu tajskiego Yeshe Nuad daje również informacje o tym, w jaki sposób nawyki i stany umysłu znajdują swoje odzwierciedlenie na poziomie ciała. Uczestnicy zapoznają się z założeniami masażu oraz uczą się technik rozluźniających całe ciało „od stóp do głów”.

Ponadto w czasie kursu uczymy się również przebiegu kanałów energetycznych (meridianów). Pozwala to zbudować solidny fundament, dzięki któremu osoby praktykujące ten masaż na poziomie profesjonalnym mogą się uczyć i rozwijać na kolejnych kursach.

Dużą wagę przywiązujemy do właściwej pozycji, która pozwala robić masaż nie obciążający masującego. Dzięki temu, wraz z nauką masażu tajskiego jego wykonywanie  staje się coraz bardziej bezwysiłkowe. Również świadomość własnego ciała, jego pozycji w codziennych czynnościach stopniowo wzrasta.

KURS PODZIELONY JEST na 3 ZJAZDY po 5 DNI:

Step 1 (7-11 października) obejmuje:

  • ROZGRZEWANIE CIAŁA, które pozwoli później pracować głębiej
  • MASAŻ STÓP i znajdowanie punktów głęboko rozluźniających na stopach
  • MASAŻ zmęczonych NÓG, ich rozciąganie i odciążanie:
  • pracę z 6 punktami i 5 tajskimi liniami sen na stopach
  • rozciąganie stawów skokowych i uelastycznianie ścięgna achillesa
  • poznanie przebiegu 6 tajskich linii sen na nogach
  • techniki rozciągające i otwierające zastałe biodra
  • MASAŻ PLECÓW i praca z tajskimi liniami sen przy kręgosłupie
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW i ŁOPATEK
  • MASAŻ spiętej SZYI i KARKU w bardzo wygodnej pozycji siedzącej
  • I NAJWAŻNIEJSZE… jak sprawić, by osoba masowana mogła się rozluźnić i poczuć bezpiecznie.
ZJAZD 1 (razem 35 godzin) to pierwsze spotkanie, które można traktować jako samodzielną całość

Spotkanie to przeznaczone jest  nie tylko dla osób, które chcą traktować Yeshe Nuad jako swoją ścieżkę profesjonalnego rozwoju. Nauka masażu tajskiego jest wspaniałą przygodą również dla osób, które lubią masować lub być masowane i chciałyby się nauczyć technik dzięki którym będą w stanie zrobić skuteczny i przyjemnie odprężający 1,5 godzinny masaż przyjaciołom i rodzinie.

OPCJA WEEKEND

Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki i nauczyć się skutecznych technik do zastosowania w gronie przyjaciół/rodziny, możesz dołączyć tylko na pierwszy weekend.

Step 2 (4-8 listopada) obejmuje:

  • kolejną porcję ROZCIĄGANIA NÓG I BIODER (ciąg dalszy biernej jogi)
  • SKRĘTY – TWISTY – rozciąganie kręgosłupa
  • pracę z LINIAMI ENERGETYCZNYMI NA PLECACH w leżeniu na brzuchu
  • UWALNIANIE SPIĘĆ  zgromadzonych w okolicach BARKÓW I ŁOPATEK
  • poznanie przebiegu LINII ENERGETYCZNYCH NA RAMIONACH
  • techniki ROZCIĄGAJĄCE NADGARSTKI
  • MASAŻ DŁONI
  • ROZLUŹNIANIE BARKÓW I SZYI w pozycji „na plecach”

Step 3 (2-6 grudnia) obejmuje:

  • ROZLUŹNIANIE pleców i bioder W POZYCJI „3/4”
  • techniki pracy łokciem i przedramionami
  • naukę obserwacji subtelnych reakcji ciała
  • MASAŻ BRZUCHA (rozluźnianie i pracę z punktami energetycznymi)
  • MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI
  • MASAŻ TWARZY w wersji tajskiej oraz delikatnego dotyku powięziowego
  • połączenie poznanych technik w jedną, spójną całość
  • przygotowanie gabinetu masażu oraz pytania, które powinniśmy zawsze zadać naszym masowanym
  • Na sam koniec kursu, poznamy również masaż stanowiący specjalność Tajlandii czyli MASAŻ GORĄCYMI STEMPLAMI/KOMPRESAMI ZIOŁOWYMI.

CZAS NA PRAKTYKĘ

Z doświadczenia wiemy, że nowo poznane techniki ulegają zapomnieniu gdy nie mamy możliwości powtórzyć ich po kursie. Dlatego, by ugruntować świeżo przyswojone umiejętności, w trakcie kursu na bierząco powtarzamy poznany materiał pod okiem nauczyciela. To świetna okazja by wyjaśnić wątpliwości oraz nauczyć się łączyć poznane techniki w spójną sesję od stóp do głów.

 

ROZGRZEWKI NA PLAŻY

W trakcie kursu, tradycyjnie zaproponujemy Wam rozgrzewki na plaży, w trakcie których wykorzystamy elementy dynamicznych ćwiczeń Chi Kung. To doskonała okazja do pracy z oddechem, wzmacniania centrum i oczywiście cieszenia się świeżym, nadmorskim powietrzem 🙂

KAMERALNA GRUPA – tylko 8 osób

W naszej szkole staramy się zawsze by praktykujący miał możliwość pracy bezpośrednio z nauczycielem. Stąd kameralna wielkość grup na kursie podstawowym. Zapewnia to stały kontakt z nauczycielem, bezpośrednie wskazówki i natychmiastową korektę błędów. Ma to szczególne znaczenie gdy od podstaw uczymy się pracować wykorzystując ciężar ciała. W ten sposób od samego początku budujemy prawidłowe nawyki, które później pozwalają na pełną radości, bezwysiłkową prace.

 

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Jednocześnie rozwija Szkołę masażu tajskiego Yeshe oraz wspiera jej społeczność

„Dzielenie się doświadczeniem w tajskiej pracy jest dla mnie zawsze niesamowicie satysfakcjonującym doświadczeniem, niezależnie w jakim kraju mam możliwość pracować i z jakiej narodowości ludźmi się spotykam. W pasji do świadomej pracy z ciałem i rozwijania dobrego, kochającego dotyku jest coś pięknego i uniwersalnego. Doskonale też pamiętam, z iloma niepewnościami sama się musiałam zmierzyć oraz ile wątpliwości pokonać poczynając od tego „czy robię to dobrze” do „skąd mam pewność, że nikogo nie skrzywdzę”. Dlatego właśnie opracowałam ten kurs w taki sposób, by dawał nie tylko kompletny ale też bezpieczny zestaw narzędzi do rozwijania dotyku, abyś mógł cieszyć się każdym krokiem na tej pięknej ścieżce.”

 

Więcej o Hani ŁubekProfil na FB

 

TERMINY ZJAZDÓW:

  1. Step 1: 7-11 października z opcją „tylko weekend”, uwaga w weekend grupa do 12 osób.
  2. Step 2: 4-8 listopada 2023
  3. Step 3: 2-6 grudnia 2023

=> uwaga, terminy zdjazdów mogą się zmienić zależnie od sytuacji epidemiologiczno-wojennej w Polsce i na świecie, lecz mamy wielką nadzieję, że nie będzie to konieczne.

YESHE FAMILY GATHERING ⚡

Po ukończonym kursie weekendowym lub Step 1, serdecznie zapraszamy na weekend praktyki w pięknej Gabrielni, gdzie 13-15 października planujemy spotkanie Yeshe Family Gathering. Będzie to okazja nie tylko do wymiany masażowej ale też do uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez społeczność Yeshe.

👉 POSTAW PIERWSZE KROKI ONLINE

Ponieważ kursy Yeshe Nuad są bardzo intensywne i obfitują w techniki, kurs online to świetny sposób by się przygotować na Step 1. Dzięki pierwszej lekcji on-line, będzie Wam dużo łatwiej przyswoić nowy materiał.

👉 zapisując się na kurs Profesjonalny, otrzymasz aż 30% zniżki na kurs on-line

INWESTYCJA:

Cały kursu (3 zjazdy w Gdańsku) wraz z egzaminem przy wpłacie zadatku 750 zł do 30 czerwca: 4950, do 1 sierpnia 5500 zł, po tym terminie 5950 zł

Opcja weekend: do 1.09: 890 zł, po tym terminie: 950zł, zniżka dla par: 50 zł (od pary);

Konto do wpłaty zadatku (750zł): Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

Masz pytania? Napisz do nas: info@yeshenuad.org

Więcej informacji o kursie podstawowym masażu tajskiego Yeshe NuadZAPISZ SIĘOPŁAĆ ZADATEK

Napisali o nas:

Najlepsza szkoła masażu. Można nauczyć sie nie tylko techniki, ale również patrzenia sercem. Hania jest niesamowitą osobą pełną ciepła i ciekawości dla drugiego człowieka. W jej obecności można się poczuć zauważonym i docenionym, a to sprawia, że nauka przychodzi łatwiej, jesteśmy ośmieleni do poszukiwania swojej drogi.

Szkoła masażu Yeshe to miejsce godne polecenia. Zarówno nauka w szkole jak i usługi masażu są na bardzo wysokim poziomie. Kurs ma skuteczną formę, bazuje i na wiedzy i doświadczaniu, pod okiem Hani, specjalistki i nauczycielki. Dodatkowym atutem jest bezpieczna przestrzeń stworzona w szkole, dobrze poczuje się tam osoba w każdym wieku, różnych narodowości (jest możliwość kursu po angielsku). Byłam na kursie z partnerem, potem kontynuowałam sama. Oba doświadczenia super.

Już po pierwszym warsztacie będziecie wiedzieli, że to co z niego wynieśliście zostanie z Wami na zawsze. Dotyk pełen szacunku, ciepła, energii uleczy nie tylko Waszych bliskich, ale pozwoli Wam wejrzeć w samego siebie i swoje potrzeby.
Gorąco polecam tę szkołę bez względu czy chcecie spróbować czegoś nowego, ulżyć w bólu bliskiej osobie, czy wykonywać kiedyś profesjonalne terapie ♥♥♥

Szczegóły

Początek:
7 października
Koniec:
11 października
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Stare Chiang Mai
Al. Legionów 44/5
Gdańsk, pomorskie 80-441 Poland
+ Google Map

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email
info@yeshenuad.org