Kurs masażu dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs masażu dla początkujących (2,5 dnia, kurs wyjazdowy)

18 czerwca @ 6:30 pm - 20 czerwca @ 6:00 pm

Weekend z masażem

Spędź z nami relaksujący weekend w otoczeniu zieleni i poznaj podstawy masażu tajskiego Yeshe Nuad.

Lubisz masować lub gdy ktoś masuje Ciebie? Przekonaj się, że dawanie masażu sprawia tyle samo przyjemności co jego otrzymywanie!

Kurs masażu tajskiego dla początkujących to wspaniałe wprowadzenie do masażu tajskiego Yeshe Nuad, na którym poznasz podstawy pracy z ciałem oraz wykonasz nawet półtoragodzinny, rozluźniający całe ciało masaż. Wszystkie techniki będzie Ci łatwo powtórzyć później w domu lub w gronie przyjaciół.

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to holistyczny sposób patrzenia na ciało jako na odzwierciedlenie stanu umysłu. Wykorzystuje techniki o wielowiekowej tradycji, które są znane w medycznym masażu tajskim Nuad. Zakorzeniony we wschodniej tradycji, łączy wschód z zachodem i głęboko odpręża. Dzięki temu, masaż świetnie wspiera proces nawiązywania kontaktu z ciałem, odnajdowania wewnętrznej równowagi i rozpuszczania napięć, co z kolei staje się postawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych.

NA TYM KURSIE POZNASZ:
  • podstawy MASAŻU STÓP i nauczysz się znajdować głęboko rozluźniające punkty na stopach
  • zasady rozciągania i odciążania zmęczonych NÓG i zastałych BIODER
  • MASAŻ PLECÓW i pracę z liniami energetycznymi przy kręgosłupie,
  • techniki rozluźniania spiętych okolic BARKÓW I ŁOPATEK w bardzo wygodnej pozyji siedzącej
  • nauczysz się pracować ŚWIADOMIE, wykorzystując ułożenie swojego ciała i grawitację co pozwoli Ci pracować BEZWYSIŁKOWO.

Kurs masażu tajskiego dla początkujących jest zaprojektowany w taki sposób, by łatwo było za nim podążać osobom nawet bez wcześniejszego doświadczenia w masażu. Wszystkie techniki są przejrzyście zilustrowane w skrypcie, który stanowi później podstawę dla indywidualnej praktyki. Po kursie każdy uczestnik będzie w stanie wykonać głęboko rozluźniający masaż. Co więcej, z praktyką masaż będzie się stawał coraz bardziej bezwysiłkowy a świadomość własnego ciała, jego pozycji również w codziennych czynnościach będzie wzrastać.

Kurs masazu tajskiego yeshe nuad

KURS MASAŻU PROWADZI HANIA ŁUBEK

Hania Łubek jest dyplomowaną terapeutka i nauczycielka masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym, która swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując oraz asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielomiesięcznych wyjazdów do Tajlandii. Od 2007r wykonuje masaż oraz prowadzi warsztaty i kursy min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA. Więcej o Hani Łubek.

MIEJSCE i KUCHNIA

Kurs odbędzie się, w przeuroczej, położonej z dala od zgiełku miastaj GABRIELNI, Zajęcia będą odbywać się w pięknej, wyposażonej w hamaki do air jogi kopule. Będziemy mieli też dość przestrzeni wspólnej na pogaduszki przy rozgrzewających herbatkach. Zaś amatorzy natury będą mieli czas na spacery, a nawet będą mogli  wskoczyć do jednego z okolicznych stawów. 

Gotować nam pysznie będzie Iga Pietrusinska – trenerka intuicyjnego jedzenia. Pasjonuje się kuchniami świata, żyje i gotuje zgodnie z rytmem pór roku a przepisami dzieli się na blogu: https://masala.food.blog

 

TERMIN:  18-20.06.2021 (od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia)

MIEJSCE: Gabrielnia (końskie, ok 2h na południe od Warszawy), napisz do nas jeśli potrzebujesz pomocy z dojazdem, postaramy się pomóc

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 14 osób

INWESTYCJA:  kurs wraz z wyżywieniem: 790 zł, rezerwacja kursu potwierdzona zadatkiem (250zł) wpłaconym do 15 maja daje zniżkę 70zł.

-> Zniżka dla par: 50 zł dla pary (przez pary rozumiemy osoby będące w związku partnerskim)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek
mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

ZAKWATEROWANIE: Każdy uczestnik może dowolnie zdecydować o miejscu zakwaterowania. Informujemy natomiast, że istnieje możliwość zakwaterowania w miejscu, w którym będzie odbywał się kurs. Koszt noclegu w pokoju wieloosobowym to 80zł. Miejsce dysponuje też 2 pokojami 2-osobowymi. Dopłata do pokoju to 80zł/noc.

Dodatkowe informacje/zgłoszenia: info@yeshenuad.org

UWAGA, JEŚLI ZŁAPIESZ BAKCYLA…

Jeśli masz dodatkowe 3 dni wolne, zapraszamy serdecznie do zostania z nami w uroczej Gabrielni i zrealizowanie pełnego programu Kursu Podstawowego Step 2.  Program został tak skontruowany, by uczstnicy początkujący spokojnie mogli za nim podążać i nadrobić program Step 1 w późniejszym czasie.  Szczegóły oraz pełne informacje o kursie znajdziesz tutaj.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – OBIE OPCJE

Szczegóły

Start:
18 czerwca @ 6:30 pm
Koniec:
20 czerwca @ 6:00 pm
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce

Gabrielnia
Gabrielnia 7
Gabrlielnia, Świętokrzyskie 26-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://gabrielnia.pl/dojazd-i-kontakt/

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email:
info@yeshenuad.org