Masaż dłoni – warsztat (2,5 godziny, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż dłoni – warsztat (2,5 godziny, Warszawa)

23 czerwca, 2020 @ 6:30 pm - 9:00 pm

masaż dłoni

Masaż dłoni – zapraszamy na warsztat!

Poznaj zestaw prostych i skutecznych technik masażu dłoni i barków, które pozwolą odprężyć się po całym dniu pracy. 

 

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD to jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

TEMAT WARSZTATU: MASAŻ DŁONI

Nauka masażu dłoni pomaga rozwijać wrażliwość i dobry kontakt z osobą masowaną. Zgodnie z filozofią Yeshe Nuad ramiona i dłonie pozwalają wyrażać się energii pochodzącej z serca. Rozumiany w ten sposób masaż pozwala głęboko się rozluźnić. Ponieważ można go robić praktycznie w każdych warunkach jest świetny jako początek dla osób które obawiają się dotyku. Połączony z masażem barków przyjemnie relaksuje szczególnie po całym dniu pracy 🙂

Warsztat zaprojektowany jest również z myślą o ludziach bez doświadczenia w masażu tajskim i obejmuje techniki, które łatwo powtórzyć. Jednocześnie, dzięki metodom wywodzącym się z kilkutysiącletniej tradycji, są one skuteczne i głęboko rozluźniają.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

WARSZTAT PROWADZI KASIA LEDWOŃ

Kasia Ledwoń przygodę z masażem tajskim Yeshe Nuad rozpoczęła ponad 8 lat temu.
Doświadczenie zdobywała u różnych nauczycieli: Agnieszki Słoniowskiej (masaż Shantala), Gunthera Krugera, Hanny Łubek i Pawła Janiszewskiego (masaż tajski), Janusza Rudaka (masaż powięziowy), Noama Tyrolera (akupresura tajska). Jest również Instruktorką masażu niemowlęcego Shantala i doradczynią chustową. Od 10 lat wspiera młodych też rodziców jako doradca rodzicielski a od niedawna jako doula.

 

TERMIN: 23.06.2020 godź. 18:30-21:00

MIEJSCE: ul. Kaliska, Warszawa Ochota

LICZBA UCZESTNIKÓW: 8

INWESTYCJA: 150 zł, zniżka dla par: 130 zł/os, rejestracja i wniesienie opłaty do 10 czerwca daje zniżkę 30 zł (zniżki nie sumują się)

Numer konta: Yeshe szkoła masażu tajskiego Hanna Łubek, mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

 

Szczegóły

Data:
23 czerwca, 2020
Czas:
6:30 pm - 9:00 pm
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email:
info@yeshenuad.org