Masaż brzucha (Gdańsk, 4 dni)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Masaż brzucha (Gdańsk, 4 dni)

12 kwietnia @ 9:30 am - 15 kwietnia @ 4:30 pm

Oswajamy brzuch 🙂

Kurs masażu brzucha pomoże Ci zrozumieć ten ważny obszar i nabyć pewności w pracy z nim.  

ZAPISZ SIĘ TERAZ I SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI

Masaż brzucha jest jednym z najważniejszych elementów masażu tajskiego. Tędy właśnie przebiegają wszystkie tajskie linie energetyczne „sen”. To od ich dobrego funkcjonowania zależy jak się czują nasze ciało, jak dobrze funkcjonują organy, a także jak mamy rozluźnione umysł. Wystarczy wspomnieć, że niemal wszystkie procedury akupresury tajskiej dla problemów z lędźwiami i biodrami zaczynają się właśnie od punktów na brzuchu.

Warsztaty terapeutyczne pomogą Ci pogłębić wiedzę i umiejętności. 

Elementy masażu brzucha poznajemy zwykle na kursie podstawowym. Ponieważ jednak terapia ta wymaga wyczucia ciała i rozwinięcia uważności, zwykle pogłębiamy te informacje dopiero na kursach terapeutycznych. Co więcej, zwykle by móc pracować z obszarem brzuchem i otrzymywać długotrwale rezultaty. musimy wcześniej rozluźnić całe ciało, stąd jak najbardziej dobrym podejściem jest zdobycie wcześniejsze doświadczenia w trakcie kursu podstawowego.

W trakcie kursu będziemy pracować z tematami: 

– POWIĘŹ POWIERZCHNIOWA: jej rozluźnienie jest koniecznym, pierwszym etapem pracy z brzuchem, pozwala nam wejść głębiej oraz pomaga uwolnić toksyny w niej zmagazynowane
– PRZEPONA I KLATKA PIERSIOWA: poznasz techniki pomagające uwolnić oddech co jest niezbędne nie tylko dla prawidłowej postawy ale również pozwala, by nasze organy mogły być w każdej chwili naturalnie masowane 🙂
– SEN SUMANA: jest uważana za jedną z najważniejszych linii energetycznych, jest kojarzona nie tylko z żywiołem wiatru i funkcją układu oddechowego, ale także z problemami brzusznymi i trawiennymi. Narządy zwykle uważane za powiązane z tym kanałem energetycznym to serce, płuca, jelita i żołądek, tarczyca.
– DETOKS WĄTROBY: ten organ wraz z pęcherzykiem żółciowym zwykle pracuje na zbyt wysokich obrotach, podstawowe techniki masażu tajskiego pomagają go odciążyć i pozbyć się toksyn
– OPADANIE ORGANÓW: poznamy techniki wspierające zbyt nisko opadające żeńskie organy płciowe i pęcherz moczowy (problemy częstego oddawania moczu, związane z wiekiem lub wieloma ciążami)
– MIĘSIEŃ BIODROWO – LĘDŹWIOWY: praca z nim to podstawa przy problemach lędźwi, nauczysz się go wyczuwać, rozluźniać bezpośrednio oraz poprzez komplementarne techniki rozciągające

 

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Yeshe Nuad online course

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA, rozwijając jednocześnie szkołę masażu tajskiego Yeshe.

Jej największą inspiracją w rozumieniu masaż tajskiego stał się jeden z największych mistrzów Tajlandii, Pitchest Boonthume, u którego rozwijała umiejętność pracy opartej na głębokim wsłuchiwaniu się w potrzeby ciała masowanego, podążaniu za intuicją i spontaniczność w stosowaniu głęboko działających technik. 

Masażu brzucha uczyła się od takich nauczycieli jak Doris Kolling (Chi Nei Tsang), Tanachai, Dr. Noi.

Więcej o Hani Łubek

TERMIN: 12-15.04.2023 godź.9:30-16:30+ (sala będzie dostępna do 18:00)

MIEJSCE: Gdańsk Wrzeszcz, Al. Legionów 44, 7 min od ul. Wajdeloty i stacji kolejki

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 6 osób

INWESTYCJA:

    • early bird do 15 marca 2024: 1700 zł (zadatek 500 zł)
    • po 15 marca 2024: 1950 zł
    • zniżka dla osób które ukończyły kurs zaawansowany Yeshe Nuad (min 60 godzin): 100 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYPRZYJEŹDŻASZ Z DALEKA? ZOSTAŃ 2 DNI NA WARSZTATACH

PYTANIA: info@yeshenuad.org

Szczegóły

Początek:
12 kwietnia @ 9:30 am
Koniec:
15 kwietnia @ 4:30 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,