Kurs Akupresury Tajskiej (4-5 dni k./Warszawy)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs Akupresury Tajskiej (4-5 dni k./Warszawy)

3 czerwca - 6 czerwca

Tajska akupresura


Zapraszamy na kurs akupresury tajskiej!

Poznaj terapeutyczne techniki umożliwiające skuteczną pracę z wieloma dolegliwościami.

 

Akupresura tajska jest szeroko praktykowaną formą fizjoterapii w szpitalach Tajlandii. Choć słabo znana wśród obcokrajowców nawet tych, którzy zajmują się Masażem Tajskim, dzięki swojej skuteczności zdobywa coraz większą popularność.
 
Medyczny Masaż Tajski jest praktykowany w Tajlandii od XIII wieku. Kolejne pokolenia terapeutów stworzyły kombinacje punktów i linii, które skutecznie pomagają w zróżnicowanych problemach ortopedycznych. W odróżnieniu od Klasycznego Masażu Tajskiego, Medyczny Masaż Tajski koncentruje się na precyzyjnie opisanych procedurach przynoszących ulgę w konkretnych schorzeniach.
Uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawać i pracować z punktami, których nadmiar lub brak energetyczny leży u podstawy schorzenia. Dzięki temu, wykonując masaż w oparciu o właściwą procedurę, będą oni w stanie skutecznie przynosić ulgę. Oprócz tego, kurs kładzie duży nacisk na postawę nieobciążającą masującego, która pozwala wykonywać masaż również przy dużej różnicy wagi między masującym a masowanym.
 

Tematem kursu akupresury będą ortopedyczne schorzenia barków, ramion, szyi oraz procedury uwalniające bóle głowy

Kurs obejmuje:
– podstawowe techniki akupresury
– pracę z kombinacją punktów obejmującą: 6 procedur dla problemów barków, 4 procedury dla szyi, 4 procedury dla bóli głowy, 2 procedury dla twarzy (np. paraliż pół twarzy), praca z łokciem tenisisty, procedura dla drętwiejącej ręki
– włączenie pracy z punktami i liniami energetycznymi do sesji masażu całego ciała
Dodatkowo:
Osoby zainteresowane będą miały możliwość uczestnictwa w dodatkowym dniu kursu (7.06.2021), który obejmie:
– 4 procedury dla problemów z ramieniem, 2 dla problemów z łokciem, 4 procedury dla bóli nadgarstka i 5 dla problemów z palcami

Tajska akupresura

Tajska akupresura z Noam Tyroler


Kurs akupresury prowadzi: NOAM TYROLER, który w 2016 i 2019 gościł już w Polsce i prowadził kursy akupresury barków oraz bioder i lędźwi.


Kurs akupresury tajskiej

Kurs akupresury barków

Odkrywanie punktów na barkach i ramionach

Noam Tyroler w Warszawie


Noam Tyroler praktykuje masaż i akupresurę tajską od 1989r. Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywał przede wszystkich w Tajlandii w Chang Mai i Bankoku. Oprócz tego, był szefem wydziału na którym nauczał Masażu Tajskiego i Akupresury w Reidman International Collage w Telawiwie. Jest to jedna z największych szkół medycyny komplementarnej na świecie (rocznie 8,000 studentów).
 
W 2009r. został wydany jego podręcznik akupresury, który dzięki wyczerpującym opisom ponad 60 sekwencji masażu, szybko stał się klasyką i obowiązkową pozycją w biblioteczce terapeutów Masażu Tajskiego, przetłumaczoną na 4 języki.
 
Noam Tyroler mieszka w Izraelu, lecz jego grafik podróży, w czasie których uczy akupresury obejmuje również Europę, USA i Tajlandię. 

JĘZYK WARSZTATU: angielski z tłumaczeniem na j. polski

TERMIN: Zielonki Wieś k./Warszawy, 3-6.06.2021; dodatkowy dzień: 7.06.2020 przy założeniu, że zbierze się grupa min 8 osób.

INWESTYCJA:

  • INWESTYCJA kurs 4 dniow 3-6.06:
   – do 1.04: 1300 zł przy wpłacie zadatku 350 zł ;
   – do 1.05: 1400 zł przy wpłacie zadatku 350 zł
   – po 1.05: 1550 zł
  • dodatkowy dzień 7.06.2021: 350 zł przy wpłacie zadatku 100 zł do 1.04.2021

MIEJSCE: Zielonki Wieś, k. Warszawy (chociaż nie organizujemy transportu, niezmotoryzowanym postaramy się pomóc w dojeździe)

UWAGA: Noam Tyroler poprowadzi również jednodniowy warsztat na temat pracy z kobietami w ciąży – zapraszamy serdecznie!

Nr konta do zadatku: Yeshe wszkoła masażu tajskiegow Hanna Łubek mBank 61 1140 2004 0000 3102 7771 5260

zgłoszenia/informacje: info@yeshenuad.org

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Start:
3 czerwca
Koniec:
6 czerwca
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,