Kurs Akupresury Tajskiej (4-5 dni Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Akupresury Tajskiej (4-5 dni Warszawa)

Czerwiec 11 - Czerwiec 14

kurs akupresury tajskiej


Zapraszamy na kurs akupresury tajskiej!

Poznaj terapeutyczne techniki umożliwiające skuteczną pracę z wieloma dolegliwościami.

 

Tajska akupresura jest szeroko praktykowaną formą fizjoterapii w szpitalach Tajlandii. Choć słabo znana wśród obcokrajowców nawet tych, którzy zajmują się Masażem Tajskim, dzięki swojej skuteczności zdobywa coraz większą popularność.
 
Medyczny Masaż Tajski jest praktykowany w Tajlandii od XIII wieku. Kolejne pokolenia terapeutów stworzyły kombinacje punktów i linii, które skutecznie pomagają w zróżnicowanych problemach ortopedycznych. W odróżnieniu od Klasycznego Masażu Tajskiego, Medyczny Masaż Tajski koncentruje się na precyzyjnie opisanych procedurach przynoszących ulgę w konkretnych schorzeniach.
Uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawać i pracować z punktami, których nadmiar lub brak energetyczny leży u podstawy schorzenia. Dzięki temu, wykonując masaż w oparciu o właściwą procedurę, będą oni w stanie skutecznie przynosić ulgę. Oprócz tego, kurs kładzie duży nacisk na postawę nieobciążającą masującego, która pozwala wykonywać masaż również przy dużej różnicy wagi między masującym a masowanym.
 

Tematem kursu akupresury będą ortopedyczne schorzenia barków, ramion, szyi oraz procedury uwalniające bóle głowy

Kurs obejmuje:
– podstawowe techniki akupresury
– pracę z kombinacją punktów obejmującą: 6 procedur dla problemów barków, 4 procedury dla szyi, 4 procedury dla bóli głowy, 2 procedury dla twarzy (np. paraliż pół twarzy), praca z łokciem tenisisty, procedura dla drętwiejącej ręki
– włączenie pracy z punktami i liniami energetycznymi do sesji masażu całego ciała
Dodatkowo:
Osoby zainteresowane będą miały możliwość uczestnictwa w dodatkowym dniu kursu (15.06.2020), który obejmie:
– 4 procedury dla problemów z ramieniem, 2 dla problemów z łokciem, 4 procedury dla bóli nadgarstka i 5 dla problemów z palcami
 

Kurs akupresury prowadzi: NOAM TYROLER, który w 2016 i 2019 gościł już w Polsce i prowadził kursy akupresury barków oraz bioder i lędźwi.


Kurs akupresury tajskiej

Kurs akupresury barków

Odkrywanie punktów na barkach i ramionach

Noam Tyroler w Warszawie


Noam Tyroler praktykuje masaż i akupresurę tajską od 1989r. Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywał przede wszystkich w Tajlandii w Chang Mai i Bankoku. Oprócz tego, był szefem wydziału na którym nauczał Masażu Tajskiego i Akupresury w Reidman International Collage w Telawiwie. Jest to jedna z największych szkół medycyny komplementarnej na świecie (rocznie 8,000 studentów).
 
W 2009r. został wydany jego podręcznik akupresury, który dzięki wyczerpującym opisom ponad 60 sekwencji masażu, szybko stał się klasyką i obowiązkową pozycją w biblioteczce terapeutów Masażu Tajskiego, przetłumaczoną na 4 języki.
 
Noam Tyroler mieszka w Izraelu, lecz jego grafik podróży, w czasie których uczy akupresury obejmuje również Europę, USA i Tajlandię. 

TERMIN: Warszawa, 11-14.06.2020; dodatkowy dzień: 15.06.2020 przy założeniu, że zbierze się grupa min 8 osób.

Koszt kursu 4 dniowego:1300 zł przy wpłacie zadatku 350 zł do 31.11; 1400 zł przy wpłacie zadatku do 31.03 1400 zł, cena bez zadatku 1550 zł

Koszt dodatkowego dnia 15.06.2020: 300 zł przy wpłacie zadatku 100 zł do 31.03 1400 zł, cena bez zadatku 350 zł

zgłoszenia/informacje: info@yeshenuad.org

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Start:
Czerwiec 11
Koniec:
Czerwiec 14
Wydarzenie Category: