Kurs Akupresury Tajskiej (3 dni, Warszawa)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Akupresury Tajskiej (3 dni, Warszawa)

Listopad 1, 2019 - Listopad 3, 2019

akupresura tajska dla bioder i ledzwi


Zapraszamy na kurs akupresury tajskiej dla schorzeń bioder i lędźwi!

Poznaj terapeutyczne techniki umożliwiające skuteczną pracę z wieloma dolegliwościami.

 

Tajska akupresura jest szeroko praktykowaną formą fizjoterapii w szpitalach Tajlandii. Choć słabo znana wśród obcokrajowców nawet tych, którzy zajmują się Masażem Tajskim, dzięki swojej skuteczności zdobywa coraz większą popularność.
 
Medyczny Masaż Tajski jest praktykowany w Tajlandii od XIII wieku. Kolejne pokolenia terapeutów stworzyły kombinacje punktów i linii, które skutecznie pomagają w zróżnicowanych problemach ortopedycznych. W odróżnieniu od Klasycznego Masażu Tajskiego, Medyczny Masaż Tajski koncentruje się na precyzyjnie opisanych procedurach przynoszących ulgę w konkretnych schorzeniach.
Istotnym elementem pracy ze schorzeniami jest właściwa diagnoza. Na jej podstawie dobiera się punkty i linie, których zrównoważenie leży u podstawy efektów leczniczych.
 
Uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawać i pracować z punktami, których nadmiar lub brak energetyczny leży u podstawy schorzenia. Dzięki temu, wykonując masaż w oparciu o właściwą diagnozę, będą oni w stanie skutecznie przynosić ulgę. Oprócz tego, kurs kładzie duży nacisk na właściwą, nieobciążającą masującego postawę.
 

Tematem kursu tajskiej akupresury będą ortopedyczne schorzenia bioder i kręgosłupa lędźwiowego

Kurs obejmuje:
– podstawowe techniki akupresury
– diagnozę najczęściej spotykanych schorzeń bioder i kręgosłupa lędźwiowego takich jak: bóle przy rotacji, bóle promieniujące, rwa kulszowa, dyskopatia w odcinku lędźwiowym
– pracę z kombinacją punktów dla najczęściej spotykanych schorzeń
– włączenie pracy z punktami i liniami energetycznymi do sesji masażu całego ciała
 

Kurs prowadzi: NOAM TYROLER, który w 2016 gościł już w Polsce i prowadził kurs akupresury barków.


Kurs akupresury tajskiej

Kurs akupresury barków

Odkrywanie punktów na barkach i ramionach

Noam Tyroler w Warszawie


Noam Tyroler praktykuje masaż i akupresurę tajską od 1989r. Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywał przede wszystkich w Tajlandii w Chang Mai i Bankoku. Oprócz tego, był szefem wydziału na którym był nauczany Masaż Tajski i Akupresura w Reidman International Collage w Telawiwie. Jest to jedna z największych szkół medycyny komplementarnej na świecie (rocznie 8,000 studentów).
 
W 2009r. został wydany jego podręcznik akupresury, który dzięki wyczerpującym opisom ponad 60 sekwencji masażu, szybko stał się klasyką i obowiązkową pozycją w biblioteczce terapeutów Masażu Tajskiego, przetłumaczoną na 4 języki.
 
Noam Tyroler mieszka w Izraelu, lecz jego grafik podróży, w czasie których uczy akupresury obejmuje również Europę, USA i Tajlandię. 

TERMIN: Warszawa, 1-3.11.2019

Koszt kursu: 1080 zł, przy wpłacie zadatku do 31 maja 2019, 1180 przy wpłacie zadatku do 31 sierpnia, po tej dacie kosztu kursu to 1250 zł

zgłoszenia/informacje: info@yeshenuad.org

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Start:
Listopad 1, 2019
Koniec:
Listopad 3, 2019
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Yeshe, Szkoła Masażu
Email:
info@yeshenuad.org

Miejsce

Zdrowiejtu
szaflarska 9a
warszawa,mazowieckie01-812Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 502 543 071
Strona internetowa:
http://www.zdrowiejtu.pl