Grudniowe rozluźnianie – warsztat dla pleców – barków i szyi (Gdańsk, 3 godź)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Grudniowe rozluźnianie – warsztat dla pleców – barków i szyi (Gdańsk, 3 godź)

10 grudnia @ 10:00 am - 1:00 pm

W grudniowe chłody zapraszamy serdecznie na warsztat masażu!

Ponieważ to czas, gdy już często zapomnieliśmy o wakacjach, będziemy rozluźniać głównie plecy, barki i szyję. By jednak reszta nie czuła się zaniedbana, wpleciemy w całość pozycje rozciągające i otulające całe ciało. 

Wielu z nas spędza godziny siedząc przed komputerem w niewygodnej pozycji. Skutkiem tego jest często ból szyi czy spięte barki. Masaż tajski od stuleci doskonale radzi sobie z tym problemem – choć wcześniej dotyczył on raczej rolników pracujących na polach ryżowych niż przed komputem 😉 

Dla nas stres zwykle oznacza stres psychologiczny i zapominanie o pozycji ciała, gdy nasz umysł jest zaprzątnięty tym, co widzimy na monitorze. Tymczasem, rozluźnione plecy, barki i szyja są kluczowe dla otwartej klatki piersiowej. Ona z kolei pozwala na głęboki i pełny oddech oraz jest niezbędna do osiągnięcia zdrowej i rozluźnionej, wyprostowanej sylwetki.

 

W czasie tego warsztatu będziemy pracować zarówno na siedząco jak i w leżeniu. Da nam to możliwość rozluźnienia się przy dawaniu sesji (tak, to często dużo większa radość niż jej otrzymywanie). Pozycja siedząca jest też wygodna gdy chcemy pomóc osobom znajomym, rodzinie, osobom starszym, nienawykłym do masażu albo gdy mamy bardzo mało czasu a chcemy szybko i skutecznie pomóc rozluźnić plecy i barki.

 

MASAŻ TAJSKI YESHE NUAD  jest zakorzeniony w ponad tysiącletniej tradycji medycznego masażu tajskiego. Łączy on wschód z zachodem i głęboko odpręża, co staje się podstawą osiągania wymiernych efektów terapeutycznych. Z punktu widzenia szkoły Yeshe, masaż przestaje być zestawem technik służących do “naprawienia” ciała. Staje się natomiast bardzo skutecznym narzędziem pozwalającym rozpuścić napięcia od wewnątrz i doświadczyć stanu rozluźnienia. Ponieważ pozwala lepiej zrozumieć w jaki sposób stan umysłu znajduje swoje odzwierciedlenie w stanie ciała – daje również długotrwałe rezultaty.

Dla osób zainteresowanych Yeshe Nuad, warsztaty są też świetnym wstępem do Kursu Podstawowego. Ponieważ zawsze wprowadzają techniki, które nie pojawiają się na kursach Yeshe Nuad – stają się też bardzo dobrym ich uzupełnieniem i stwarzają dodatkową możliwość praktyki w grupie.

WARSZTAT PROWADZI HANIA ŁUBEK

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA, rozwijając jednocześnie szkołę masażu tajskiego Yeshe.

Więcej o Hani ŁubekProfil na FB

 

TERMIN: 10.12.2022 godź. 10:00-13:00

MIEJSCE: Gdańsk Wrzeszcz, Al. Legionów 44, 7 min od ul. Wajdeloty i stacji kolejki

INWESTYCJA: 150 zł przelewem do 30.11 lub 180 zł na miejscu. Tytuł przelewu: imię, nazwisko, warsztat Gdańsk

pytania/zapisy: rejestracja@yeshenuad.org

ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
10 grudnia
Godzina:
10:00 am - 1:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Stare Chiang Mai
Al. Legionów 44/5
Gdańsk, pomorskie 80-441 Poland
+ Google Map