Dynamiczne ABC (2 dni, Gdańsk)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dynamiczne ABC (2 dni, Gdańsk)

29 czerwca - 30 czerwca

kurs masażu dynamicznego

Poznaj terapeutyczne techniki wykorzystujące kołysanie, potrząsanie i pulsowanie!

Techniki wykorzystujące ruch, który jak fala przepływa przez ciało dając wyjątkowe możliwości oceny stanu ciała i uwalniania napięć. 

ZAPISZ SIĘ TERAZ – MAMY TYLKO 8 MIEJSC!

Delikatne kołysanie potrafi rozluźnić niemal każdego. Podobnie jak w czasie podróży pociągiem, gdzie równomierny, rytmiczny dźwięk z każdym kolejnym kilometrem coraz bardziej uspokaja, w ten sam sposób płynnie wykonywany dynamiczny masaż tajski buduje zaufanie i pomaga się odprężyć.

By to osiągnąć ważna jest umiejętność bezwysiłkowej pracy, gdzie ruch rozpoczyna się w centrum i płynie z oddechem jak fala na oceanie, która nigdy się nie kończy. Tak rozumiany masaż pozwala również zrozumieć gdzie pojawiły się blokady i skutecznie je rozpuścić.

Budując na tej bazie, możemy wzbogacić naszą sesję masażu o techniki wykorzystujące kołysanie, pulsowanie i potrząsanie. Ponieważ rytmiczny ruch usuwa stagnacje i nagromadzone napięcia, pomaga też dotrzeć do głębszych warstw ciała. Co więcej, większość technik umożliwia niemal bezbolesną pracę. Dzięki temu, sesja terapeutyczna choć dociera do głębokich warstw ciała, nie powoduje blokad u ludzi nieprzyzwyczajonych do pracy z bólem.

Ponieważ kurs poszerza nabyte już wcześniej umiejętności pracy z ciałem, przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy masażu tajskiego lub masażu tajskiego Yeshe Nuad. Jeśli masz wątpliwości, czy kurs przeznaczony jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami: info@yeshenuad.org

->  Ten kurs jest wprowadzeniem do tematu masażu wykorzystującego bardziej dynamieczne techniki, nie wyczerpuje spektrum możliwości lecz niewątpliwie daje inspiracje do dalszych poszukiwań 🙂

POD WZGLĘDEM TECHNIK KURS OBEJMUJE:

– zaangażowanie oddechu i pracę z centrum

– wykorzystanie technik dynamicznych w znajdowaniu napięć i blokad

– uwalnianie napięć poprzez wibracje, potrząsanie i kołysanie

– bezwysiłkowe sposoby pracy, które rozluźniają spięte biodra, plecy i barki

Kursy zaawansowane masażu tajskiego Yeshe Nuad, nie tylko pogłębiają techniki już poznane, ale przede wszystkim uczą bardzo uważnego obserwowania masowanego. Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby oraz obserwacja zależności zachodzących pomiędzy różnymi partiami ciała pozwala pracować w sposób dużo lepiej nakierowany na konkretne potrzeby.

KURS PROWADZI HANIA ŁUBEK

Yeshe Nuad online course

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała organizując i asystując w kursach masażu oraz w trakcie wielu wyjazdów do Tajlandii. Od 2007 roku wykonuje masaż a od roku 2010 prowadzi warsztaty i kursy podstawowe oraz zaawansowane min. w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii, USA, rozwijając jednocześnie szkołę masażu tajskiego Yeshe.

Jej największą inspiracją w rozumieniu masaż tajskiego stał się jeden z największych mistrzów Tajlandii, Pitchest Boonthume, u którego rozwijała umiejętność pracy opartej na głębokim wsłuchiwaniu się w potrzeby ciała masowanego, podążaniu za intuicją i spontaniczność w stosowaniu głęboko działających technik. 

Więcej o Hani Łubek

 

TERMIN: 29-30.06.2024 godź.9:30-17:30

MIEJSCE: Gdańsk Wrzeszcz, Al. Legionów 44, 7 min od ul. Wajdeloty i stacji kolejki

WIELKOŚĆ GRUPY: max. 8 osób

INWESTYCJA:

    • early bird do 1 czerwca 2024: 1080 zł 
    • po 1 czerwca 2024: 1180 zł
    • zniżka dla osób które ukończyły kurs podstawowy Yeshe Nuad (min 90 godzin): -100 zł

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Więcej informacji o kursach zaawansowanych masażu tajskiego Yeshe Nuad

Szczegóły

Początek:
29 czerwca
Koniec:
30 czerwca
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Stare Chiang Mai
Al. Legionów 44/5
Gdańsk,pomorskie80-441Poland
+ Google Map